Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Stačí sa zladiť kravatou s krajšou polovičkou

RELAX - Módna polícia | 21.2.2012, 11.23, prispievatelia

Richtársky ples miestneho združenia miest a obcí. Prví muži sa hostili okrem večere aj polnočnou kapustnicou a povestnými cibuľovými pagáčmi. Kto mal chuť na sladké, dal si skvelú štrúdľu. Napriek tomu, že aj tú piekli v Maduniciach, bola bez cibule. :-) Všetky tieto dobroty zapíjali moravskými vínami. Žeby im tunajšie nechutilo? Ako sa na takúto veľkú udalosť ohákli, sme dali zhodnotiť znalcovi – šéfovi modelingovej agentúry Flash Mikulášovi Santnerovi. Starostovia však príliš o takéto posudky záujem nemali. Niektorí sa možno zľakli a mysleli si, že maturitné retro už nie je v móde, iní majú zasa ťažké srdce na našu redakciu. Našťastie sme mohli doplniť potrebný počet obeťami spomedzi ostatných plesajúcich. Ak sa vám Santnerovo hodnotenie nepáči, pokojne naň reagujte aj nepokojne na webovej stránke hlas.sk.

Módna polícia: Stačí sa zladiť kravatou s krajšou polovičkou

Kamil a Monika.

reklama

Pár, ktorý sa snažil spolu zladiť. Obaja sú pekne spoločensky oblečení.

 

 

Pavlína a Ján.

reklama

Nepodcenili takú významnú udalosť, akou je ples. Pani Pavlína je skutočne elegantná dáma, ktorá nezabudla na návštevu kaderníka a nechala si vypnúť vlasy, tak ako to na plese má byť. Nezabudla ani na výrazný náhrdelník a rukavičky. Pôsobí honosne. Ján je konečne stará škola a elegancia ako sa patrí.

 

 

Juraj a Adela.

Krásny mladý pár. Adela siahla po jednoduchých čiernych šatách, ktoré jej veľmi pristali. A náušničky s náramkom oživili celkový outfit. Juraj dokazuje, že v Nitre mali páni vždy lepší vkus ako trebárs v Trnave, aj keď jeho outfit je skôr športová elegancia, ako plesová.

 

 

Zuzana a Lukáš.

Lukáš si farbu kravaty prispôsobil farbe Zuzaniných šiat. Je to už, myslím, taký trend. Pani Zuzane by som vytkol retiazku s čiernym očkom. Hodil by sa jej skôr nejaký jemný náhrdelník. Prípadne zlatá retiazka bez očka.

 

 

Ján a Daniela.

U Jána oceňujem snahu zladiť sa s manželkou, ale napriek tomu by som radšej zostal verný bielej košeli. Ak cítite potrebu zladiť sa, tak radšej len s kravatou. Daniela má veľmi zaujímavú farbu a vzor sukne. Škoda, že aj vrchný diel nebol z rovnakého materiálu, ale obliekla si blúzku. Bolo by to elegantnejšie a plesovejšie...

 

 

Vlado a Iveta.

Vlado zvolil vhodný oblek, len by som svetlú kravatu nahradil tmavou. Iveta aj napriek úsmevu na tvári pôsobí smutne. Chýba mi niečo na oživenie. Trebárs nejaký výraznejší šperk.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama