Trnavské rybníky
reklama

NÁZORY: Spartak dobre namiešal výbušnú futbalovú zmes

ŠPORT - Futbal - Spartak | 3.3.2012, 10.13, Ján Král

Pôst sa končí! Futbalová liga je opäť tu! Viac ako tri mesiace trvajúca zimná prestávka uplynula a ligové futbalové štadióny sa opäť zaplnia. Návšteva kola príde v Slovenskom Ríme. To je viac ako isté.

NÁZORY: Spartak dobre namiešal výbušnú futbalovú zmes

Fanúšikovia Spartaka predviedli počas jesene viacero krásnych choreografií. S touto celotribúnovou vyrukovali proti Slovanu. Foto: Michal Hlavatovič

Púpavy pri aleji
reklama


V Trnave sa nechodí na súpera, ale na Spartak. Fanúšikovia andelov sú hladní po futbale. Dokazovali to aj počas zimnej prestávky. Na prípravné zápasy chodili stovky divákov, na Baník Ostrava dokonca tisícpäťsto. Čo by za to dali v iných slovenských kluboch...


Minulá sezóna sa neskončila slávne. S novou však prišli kladné impulzy. Klub vyrukoval s mnohými pozitívnymi ťahmi, ktoré ešte viac umocnili výsledkovo úspešné vystúpenia A-mužstva v lige.


Zlepšená komunikácia s okolím, fanúšikmi, PR aktivity pre verejnosť ako spartakovské Vianoce, obnovená tradícia klubového plesu. To všetko sú akcie, ktoré vrhajú pozitívny imidž na klub.

ŠUPA technika
reklama


Strata klubovej ikony Ladislava Kunu bolela. Dôstojná rozlúčka s ním však trnavské futbalové súkolie ešte viac zomkla. Na ľuďoch cítiť odhodlanie a lásku ku klubu. Legendárni majstri znova pocítili, že ich meno nikdy nezapadne prachom. Takto sa nám páči Spartak!


Os ligového tímu sa kvôli zraneniam a odchodom niektorých hráčov formuje nanovo. Cez zimu prišli do tímu posily, ktoré si vytypoval tréner Pavel Hoftych. Nemusí ich spoznávať, pozná ich kvality, vybral si ich do herného systému, ktorý chce preferovať. To je veľmi dôležité.


Hoci možno Trnava nemá najsilnejší káder v lige, rozhodne disponuje, čo sa vzťahov týka, jednou z najlepších hráčskych partií, aká tu bola za posledné roky. A to je pri futbale strašne dôležité.


Prirátajte k tomu fluidum najväčšej osobnosti slovenskej ligy Miroslava Karhana. Mužstvo vstupuje do jarných odviet s dobre namiešanou výbušnou zmesou. Ak mančaft sadne na víťaznú vlnu, môže príjemne prekvapiť. A zvyšku Slovenska padne sánka. Bodaj by!

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama