Trnavské rybníky
reklama

Dušan Guľáš: Obrúsme spolu diamant menom Spartak Trnava

ŠPORT - Futbal - Spartak | 3.3.2012, 11.13, prispievatelia

Spartak do vstupuje do jarnej časti s relatívnou bodovou pohodou. Nachádzame sa v tesnom dotyku čela tabuľky, mančaft absolvoval kvalitnú zimnú prípravu, prišli noví hráči, ktorí majú potenciál ponaháňať súperov. To všetko sľubuje do nasledujúcich kôl zaujímavú futbalovú zápletku.

Dušan Guľáš: Obrúsme spolu diamant menom Spartak Trnava

Nech sa opäť zaplnia tribúny. Foto: Michal Hlavatovič

Verím, že nasledujúce týždne prinesú do Trnavy športovú radosť. Želám si, aby sa Štadión Antona Malatinského zaplnil, ľudia si užívali zápasy a už tak pevná fanúšikovská základňa sa ešte viac rozvíjala.

Púpavy pri aleji
reklama


Trnavskí fanúšikovia sú známi tým, že im nejde len o výsledky. Vnímajú futbal cez emócie a  srdce. Želám si, aby sa puto medzi priaznivcami a klubom ešte viac upevňovalo.

 

Spartak je dielom všetkých Trnavčanov, roky ho pomáhajú kreovať.


Želám si, aby sa futbalový stánok stal miestom na stretnutie s priateľmi, strávenie príjemného času. Aby ľudia prijímali to pozitívne, čo dostávajú a zároveň podržali svoj klub v čase, keď sa nedarí.

ŠUPA technika
reklama

 

Je dôležité, aby ľudia nevnímali Spartak iba ako zhluk profesionálov, ale cítili vzájomnú spätnú väzbu.


Uvítam, ak pribudnú ďalší partneri, ktorí podporia aktivity v prospech trnavských farieb. Ponúkame im priestor pre vlastnú prezentáciu, realizáciu firemného sociálneho programu priamo na štadióne, či ďalšie benefity. Verím, že nájdeme spoločnú reč.


Je ideálny čas obrúsiť diamant menom Spartak do ligotavej podoby. Trnava má na to obrovský potenciál.


DUŠAN GUĽÁŠ
člen predstavenstva Spartaka

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama