Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Posledné fašiangové K.O. a zopár príjemných O.K.

RELAX - Módna polícia | 4.3.2012, 20.30, prispievatelia

Posledná plesová sonda do šatníkov. Tentoraz sme zaostrili na účastníkov Reprezentačného plesu mesta Trnava. Miestne celebrity politického a spoločenského diania by mali udávať trend. Náš fotograf Mišo sa ich snažil zachytiť včas, kým neprišiel moment, kedy by sa im to už nepáčilo. Alebo páčilo len pri fotografovaní. :) Pekne sa nahodiť je príjemné, ale chodiť každý deň takto oblečený si môže dovoliť len málokto. Možno politici a vyšší úradníci. Tí by sa potom na takúto udalosť mali obliecť ešte noblesnejšie. Či to bol naozaj reprezentačný ples a či zladili dámy a páni to najlepšie, čo doma mali, bleskovo zhodnotil náš módny mág a majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner.

Módna polícia: Posledné fašiangové K.O. a zopár príjemných O.K.

Trnavský poslanec Martin s partnerkou.
Tu nemám čo vytknúť. Ako pár sú pekne zladení. Martinovu partnerku chválim za vhodný výber šperkov. Aj to je veľmi dôležité. Ľudia tento fakt často opomínajú.

reklama

 

Silvia, Stanka a Lucia.
Milé trio. Ale zameral by som sa viac na Silviu, pretože sa jej topánky k šatám vôbec nehodia. Šaty by mali byť dlhšie, potom by si nikto tie hrozné topánky nevšimol. To je jediné K.O. Stanka a Lucia sú O.K.

 

reklama

Župan Tibor s manželkou.
Je to krásne. Aj keby som veľmi chcel, chybu by som nenašiel. Aspoň v tom, ako sú oblečení. Možno inde by sa nejaká chybička našla. :)


Prednosta obvodného úradu Jozef s manželkou Ivetou.
Ďalší skvelý pár. Na tomto plese boli, našťastie, ľudia, ktorí dodržiavajú plesový protokol. Medzi nich patrí i táto dvojica.

 

Jozef a Ružena.
Ružena sa obliekla do zaujímavých šiat a Jozef je oblečený tiež podľa protokolu. Výborne! Nemám čo dodať.

 

Michal s Vierou a Maroš s manželkou.
Vidno, že tu panovala dobrá nálada. Na prvý pohľad sa vybrali na ples skvele oblečení. Napriek tomu vidím pár menších chybičiek. Marošovej manželke by som vymenil náušnice, pretože s týmito je celá príliš modrá. Páni majú skvelé obleky, len na ples sa hodia viac tmavé kravaty, ako svetlé.

 


Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama