Trnavské rybníky
reklama

Spartaku bude v Ružomberku chýbať opora tímu Karhan

ŠPORT - Futbal - Spartak | 8.3.2012, 08.02, Ján Král

Spartak vstúpil do ligy úspešne. Proti Zlatým Moravciam bodoval naplno. Mančaft ukázal v závere morálnu silu, keď boj o víťazstvo nezabalilo a napokon vyhral 1:0 málovídaným gólom Karhana.

Spartaku bude v Ružomberku chýbať opora tímu Karhan

Karhan si na pre trest Liptove nezahrá. Foto: Michal Hlavatovič

Púpavy pri aleji
reklama

 

„Mužstvo išlo na sto percent celý zápas. Ukázalo sa to aj v závere stretnutia, kde hostia mali problémy s kŕčmi a naši hráči vyhrávali väčšinu osobných súbojov. Doprial nám Pán Boh a k víťazstvu nás posunul pán Kuna. Vnímame výhru, ako odmenu za poctivú prácu,“ uviedol tréner Pavel Hoftych.


V piatok čaká na tím duel v Ružomberku. Na sever Slovenska vyrazia červeno-čierni už vo štvrtok. S výnimkou dlhodobých maródov a nedoliečeného Koubského pocestuje takmer kompletný káder.


Pravda, vo výprave bude chýbať najväčšia opora Miroslav Karhan. Proti ViOnu videl štvrtú žltú kartu a v 21. kole si odpyká disciplinárny dištanc. Do hry sa však vracia stopér Patrik Gross, ktorý cez víkend nastúpil za béčko proti Myjave (1:1).

ŠUPA technika
reklama


K dispozícii by už mal byť aj útočník Riste Naumov. „Musíme nájsť optimálnu zostavu, aby mala šancu na úspech vo veľmi náročnom stretnutí,“ poznamenal kouč andelov.


„Uvidíme, v akom stave bude ihrisko v Ružomberku. Určite to nebude taká paráda ako v Trnave. Musíme sa pripraviť na všetko. V prvom jarnom kole v Žiline hrali Liptáci výborný futbal. Cestujeme teda s maximálnou pokorou. Čaká nás veľmi ťažký súper, ktorý nás doma porazil. Navyše v Ružomberku sa Spartaku v posledných rokoch nedarí. Spravíme však pre úspech všetko.“


Ružomberok – Spartak Trnava
21. kolo Corgoň ligy
piatok 9. februára o 14.30

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama