Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Klobúk dole! Môže vám pokaziť imidž...

RELAX - Módna polícia | 12.3.2012, 09.14, Katarína Rosinová

Všetci sa niekam ponáhľajú, jedni utekajú na vlak, druhí z vlaku do práce alebo do školy. Každodenný zhon na trnavskej stanici. To sme si na seba ušili búdu, pomysleli sme si Michalom, keď nás už piaty človek odmietol s tým, že má naponáhlo. No nakoniec sme boli úspešní. Chuť nechať sa niekým ohodnotiť mali najmä študenti. Vysokoškoláčky sa nám pochválili novým kúskom oblečenia či peknou kabelkou. Nájsť medzi nimi niekoho vyslovene zle oblečeného bol problém. Nepodarilo sa to ani nášmu policajtovi Mikulášovi Santnerovi, majiteľovi modelingovej agentúry Flash. Nejaké chybičky však objavil a pomenoval. Ak si myslíte, že veľa farieb pokope nie je žiadny prešľap, alebo ak nesúhlasíte s niečím celkom iným, nenechajte si to pre seba.

Módna polícia: Klobúk dole! Môže vám pokaziť imidž...

Marián z Trnavy čakal na kamarátku.
Oblečenie pod bundou vyzerá byť fajn vzhľadom na prostredie, v ktorom sa nachádza, ale niečo mi na tej bunde nesedí. Zdá sa mi, že je Mariánovi trochu veľká. Alebo to je možno tým postojom...

reklama

 

 

Martin zo Skalice na ceste do školy.
Chcel byť štýlový, ale nie je. Táto šatka sa k oblečeniu vôbec nehodí. Chcelo by inú farbu a žiadny vzor. Klobúk tiež nebola práve najlepšia voľba.

 

 

reklama

Michaela z Trakovíc na ceste do školy.
Ak by boli čižmičky čiernej, alebo hnedej farby, tak by to celkom ušlo. Ale modré čižmičky sa k hnedej kabelke, sivej bunde, čiernemu opasku, béžovým nohaviciam a farebnej šatke absolútne nehodia. Je tam príliš veľa farieb.

 

 

Študentka Mária z Oravy.
Pekná bunda s rolákom. Márii tieto farby veľmi svedčia. Len kvôli čižmičkám sa mi na Márii tých farieb zdá akosi priveľa. Ak by boli čierne, prípadne fialové, bolo by to super.

 

 

Študentka Martina z Nitry.
Farebne všetko spolu pekne ladí. Čižmičky s bundičkou a taška so šálom. Ale myslím si, že pri dĺžke bundy a výške čižiem jej nohy nevyzerajú úplne najlepšie. Mala radšej namiesto legín zvoliť rifle.

 

 

Viliam z Trnavy na ceste do školy.
Je to mladistvé, pohodlné, ale skôr by som si myslel, že si ide zašportovať a nie, že je na ceste do školy.


Foto: Michal Hlavatovič
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama