Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Parádnice z novej lopašovskej pošty

RELAX - Módna polícia | 20.3.2012, 13.23, prispievatelia

Dolnolopašovské poštárky sa konečne dočkali nových priestorov. V tých starých už dlhé roky nemali ani len pitnú vodu, o toalete ani nehovoriac.

Módna polícia: Parádnice z novej lopašovskej pošty

Malé recitátorky sa tiež vyfintili.

reklama

 

Starostka Hana Madrová k tomu povedala: „Zabránila som tomu, aby pošta zrušila v Dolnom Lopašove svoju prevádzku. Zvýšila som pre občanov komfort v službách presťahovaním pošty do nových voňavých priestorov.“


Podporiť jej aktivity prišla aj poslankyňa parlamentu Renáta Zmajkovičová a kolegovia z okolitých obcí. Pošta bola ako zo škatuľky. Nové pracovisko ocenili najmä poštárky, ktoré už ani nedúfali. Vyzeralo to, že sa nových priestorov nedočkajú.

 

Táto doručovateľská spoločnosť stále zostáva najbližšie k obyvateľom. Rovnako blízko by k nim chcela zostať aj starostka.
Ako sa obliekli účastníci tejto pre dedinu mimoriadnej akcie pozorne zhodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner.

reklama

 

 

Poslankyňa Renáta.
Svojou postavou by mohla konkurovať mnohým modelkám. Pekný športovo-elegantný kabátik. Celkovému outfitu niet čo vytknúť. Pravdepodobne v Lopašove fúkal silný vietor, pretože má očividne rozcuchané vlasy.


Starosta Karol.
Pekne elegantne oblečený. Podstatné je, že si dal elegantný kabát a nie zimnú bundu, ako v poslednej dobe niektorí zvyknú nosiť k obleku.

 

 

Starostka Hanka.
Nie je to zlé, ale podľa mňa by sa na takú významnú celodedinskú spoločenskú akciu viac hodil dlhý elegantný kabát.

 

 

Dámy z pošty.
Baby z pošty sa tuším na akciu riadne pripravili a vyparádili. Tak dúfam, že im to nasadenie vydrží i počas pracovnej doby.

 

 

Dievčatá zo speváckej skupiny.
Neverím, to sú Twiinsky? Dara, máš po chlebe!

 

 

Harmonikár.
Nekomentujem, počúvam hudbu (hru na harmonike). Neviem totižto, či by som niekoho neurazil, keby som sa opýtal, že ako je ďaleko krčma od pošty a či sa celá zábava nakoniec neskončila tam.


Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama