Trnavské rybníky
reklama

V nedeľu súboj nezdolaných: Modranka vs Krtovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 22.3.2012, 17.49, Tatiana Čuperková

MODRANKA – Plným bodovým ziskom sa na jar môže pochváliť Modranka. Okrem nej sa z úvodného kvarteta podobne tešili už len Krtovce. Veľké Kostoľany si pripísali štyri body a najväčší favorit súťaže Križovany len dva.

V nedeľu súboj nezdolaných: Modranka vs Krtovce

Andrej Kobetič sa teší na kamarátsky súboj s Krtovcami. Foto: Michal Hlavatovič

reklama


 „Ani jeden z našich zápasov nebol ľahký. Navyše, v Radošovciach bol taký terén, na akom som majstrovský zápas ešte nehral,“ povedala zimná posila tímu Andrej Kobetič. „Desať minút pred koncom som za bezgólového stavu mal šancu, ale lopta mi na zlom teréne poskočila. Ešteže Srdoš krásne nacentroval Jakábovi, a ten strelil gól.“


Kobetič si uvedomuje, že najväčší favorit súťaže to má vždy ťažké, pretože sa chce na neho vytiahnuť každý. „Tréner Šuran nám to hovorí stále, že takáto pozícia zväzuje nohy, pôsobí to na psychiku a celkovo sa potom hrá horšie. Nás nepovažujem za favoritov. Ideme od zápasu k zápasu a postup si zaslúži ten, kto získa najviac bodov. Som síce v kádri len dva mesiace, ale cítim sa v tíme výborne. Máme tu skvelé podmienky, ktoré nám dokázal vytvoriť pán Adamec."


V najbližšom kole však na seba natrafia zatiaľ nezdolané celky Modranky a Krtoviec. Zverenci trénera Jozefa Šurana budú mať výhodu domáceho prostredia. Súboj však sľubuje atraktivitu a aj patričnú rivalitu. „Už som písal Borisovi Miklášovi, kapitánovi Krtoviec, že tento týždeň nie je môj kamarát,“ zasmial sa Kobetič.

Šupa / Kubota
reklama


 


 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama