Trnavský bežec Ondrej Puškár vyhral Smolenický kros

ŠPORT - Atletika | 24.3.2012, 20.29, Ján Král

Bežec Ondrej Puškár je nezastaviteľný. Pretekár Slávie Trnava v konkurencii 150 účastníkov suverénne vyhral na 19. ročníku Smolenického krosu. Do cieľa osem a pol kilometrovej trasy v okolí miestneho zámku dorazil v čase 29:56.

Víťaz behu Ondrej Puškár. Foto: Ján Král

Na druhom mieste skončil Pavol Bukovác z tímu Behame.sk (30:40), tretiu priečku obsadil Jakub Valachovič (31:37) z Malaciek. Na piatej pozícii dobehol Andrej Orlický (32:36 – Triatlon team Trnava).

Ženy zdolávali trať 5700 metrov. Najviac sa darilo Katarínej Drahovskej zo ŠBR Piešťany (24:33). Triumfovala pred Renátou Klčovou 25:45 – Družba Piešťany) a Soňou Vnenčákovou (26:29 – Triatlon team Trnava).

Jej tímová kolegyňa Trnavčanka Silvia Blahová dobehla do cieľa štvrtá s časom 27:13.