Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Lepší Superman vo Zvončíne, ako Batman na maďaroch

RELAX - Módna polícia | 26.3.2012, 10.59, Katarína Rosinová

Futbalisti zo Zvončína sa trochu oneskorili. Karneval si urobili dávno po fašiangoch, v čase pôstu. Ale nič to, hlavne, že si zo seba vedia urobiť srandu. Exhibičný zápas poňali naozaj zodpovedne a s maskami sa vyhrali.

Módna polícia: Lepší Superman vo Zvončíne, ako Batman na maďaroch

Na maskách si dali záležať. FOTO: Michal Hlavatovič

reklama

 

Väčšinou sú to také typické chlapské prevleky, no našiel sa aj jeden recesista, čo sa preobliekol za ženu, resp. za vyslúžilú šľapku starú Kropáčkovú. Ktovie, akú masku by si zvolil Tomáš Mrva, keby práve nebol odrezaný od sveta na Farme? :)


Športovcov si podal módny odborník Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Tentoraz však nešlo o módne trendy, ale o to, ako zvládli svoje masky a kto si dal najviac záležať. Zdá sa, že víťazov už máme. Čítajte ďalej! A komentujte v diskusii na našom webe www.hlas.sk.


reklama

Pepek námorník Rudolf a vodník Michal.
Pepek je fajn. Páči sa mi aj jeho rekvizita - plechovka so špenátom. Michal mi viac pripomína spustnutého rybára. Kde má Eeeelišku a čertíka?

 

 

Boxer Tomáš a policajt Miro.
Tomáš má svaly ako mladý vrabec. Presnejšie označenie by bolo začínajúci boxer Tomáš. Chcelo by to ešte zapracovať v posilke, aby to bolo vierohodnejšie. Miro je milý, dobrý policajt, pred ktorým by nemal rešpekt asi nikto. Myslím, že ani deti, ktoré rodičia strašia, že keď budú zlé, príde si po ne policajt, by sa nebáli. Kostým je O.K., až na tie topánky.

 


Stará Kropáčková Michal a Einstein Ivan.
Fíha, tak toto je pracovníčka vo výslužbe, čo sa dosť odrazilo na jej tvári. Keby som o Ivanovi nevedel, že má kostým Einsteina, tak by mi to ani nenapadlo. Tipoval by som ho na nejakého pomäteného lekára.

 

 

Hokejista Andrej a bejzbalista Roman.
Škoda, že sa Michal viac neodviazal a nedal si kvôli foteniu korčule. Roman je bejzbalista alebo výpalník?!

 


Čarodejnica Milan a Raťafák Plachta Pavol.
Nepodarená, znudená čarodejnica v mikine, čo viac k tomu dodať? :) Raťafáka Plachtu si pamätám z detstva a čo ja viem, vyzeral úplne inak. Dokonca ani s plachtou nemá nič spoločné. Radšej sa mohol nazvať strašidlom, pretože ma veru vystrašil riadne.


Kukláč Tomáš a superman Bohuš.

Títo dvaja sú super. Najviac sa pohrali so svojimi kostýmami a niet im čo vytknúť. Kukláč má profesionálny postoj. Som rád, že už aj my máme mestského ochrancu. Keď môžu mať v Dunajskej Strede Batmana, tak my môžeme mať Supermana.

 


Foto: Michal Hlavatovič 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama