Trnavské rybníky
reklama

Smola! Patrik Čarnota pre zranenie zmešká top zápasy jari

ŠPORT - Futbal - Spartak | 2.4.2012, 19.55, Ján Král

Neuveriteľná smola! Patrik Čarnota sa konečne na pevno usadil v základnej zostave trénera Pavla Hoftycha, keď ho vyradilo zranenie. V 37. minúte stretnutia v Košiciach musel nútene opustiť ihrisko s bolestivým kŕčom v tvári.

Smola! Patrik Čarnota pre zranenie zmešká top zápasy jari

Patrik Čarnota proti Prešovu, ani na Pasienkoch v derby nezahrá. Foto: Jana Čavojská

Púpavy pri aleji
reklama


„Išlo o bežný súboj, nič zákerné zo strany protihráča tam nebolo. Mal som smolu, že som zle dostúpil na nohu, a keď ma protihráč v súboji dotlačil, pocítil som rupnutie,“ opísal inkriminovaný moment Patrik Čarnota.


Noha mu v nedeľu zapuchla a tak navštívil pohotovosť v trnavskej nemocnici. „Doktor Vadrna mi dal nasadil dlahu. Teraz si pichám do brucha injekcie proti zrážaniu krvi. Sedím doma a nič poriadne nemôžem robiť. Aj pri malých pohyboch miesto bolí,“ vraví.


Prvá diagnóza hovorí o podozrení na natrhnutie väzov v členku. To môže znamenať pauzu asi šesť týždňov. Počas nasledujúcich dní absolvuje ešte magnetickú rezonanciu, ktorá určí presnejší rozsah poranenia.

ŠUPA technika
reklama


„Ani si poriadne nenavarím, ešteže mi pomáha Mário Bicák a chodí mi občas nakúpiť, čo potrebujem. Moje zranenie ma mrzí o to viac, že som sa tešil na trojzápas s tímami zo špice tabuľky. Na duely so Slovanom, Senicou a Žilinou príde určite aj veľa ľudí, chcel som v nich hrať. Žiaľ, taký je futbal.“


Patrik sa napriek bolestiam chystá do hľadiska na utorňajší duel s Prešovom. „Pôjdem predtým chalanov do kabíny povzbudiť. Verím, že mi urobia radosť a vyhrajú.“

 

V stretnutí proti Prešovu nemôže nastúpiť kvôli štyrom kartám ani Martin Vyskočil. Peter Kuračka sa sťažoval na bolesti ramena.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama