Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Pohodlie nadovšetko, za aj pred objektívom

RELAX - Módna polícia | 2.4.2012, 23.11, prispievatelia

Išli do toho na plno a s plnou vervou. Všetka česť, lebo nie každému fotografovi je príjemné ocitnúť sa pred objektívom. Jeden fotí baby, druhý krajinky, tretí len tak mesto. Členovia a priaznivci trnavského fotoklubu T-FOTO sú voľným združením fotografov, ktorých cieľom je úspešne reprezentovať trnavský región v oblasti fotografickej tvorby a odovzdávať skúsenosti mladšej generácii. Stretávajú sa každý druhý utorok v mesiaci v galérii v Malej synagóge v Trnave na Haulíkovej ulici. Šéfuje im známy fotograf Peter Babka a na ich stretnutiach je vítaný ktokoľvek, kto sa chce o fotografovaní porozprávať, prípadne sa niečo dozvedieť. Fotoklub má prsty aj mnohých výstavách a súťažiach a jeho členovia už lízali smotanu fotografického úspechu. Dáma a páni vedia nie len držať v rukách fotoaparát, ale aj bez okolkov zapózovať a čeliť možným útokom majiteľa modelingovej agentúry Flash Mikuláša Santnera.

Módna polícia: Pohodlie nadovšetko, za aj pred objektívom

Ferdinand.
Pripomína mi zahraničného turistu, ktorý vyfotí všetko, čo mu príde pod ruku. Jeho oblečenie je pohodlné, o čom svedčia hlavne nohavice a topánky, ale viac vyzerá ako fotograf priamo v akcii, ako fotograf na stretnutí.

reklama

 

Peter.
Nie je to nič zvláštne, ale môže byť. Čiernou kombináciou vrchného dielu a čiernych topánok s rifľami človek nikdy nič nemôže pokaziť.

 


Ivan.
Od fotografa, ako od umelca, by som čakal niečo štýlovejšie, niečo viac cool. Tipoval by som, že toto oblečenie je v skrini pána Ivana už roky. A myslím si, že ten odpadkový kôš je úplne trefný... Tam by som totiž tie rifle s pulóvrom „uskladnil“.


Rudo.
Stačí si prečítať komentár k Ivanovi. U Ruda mám rovnaký názor.

reklama

 


Veronika.
Od niektorých ľudí úlety nemožno čakať a pani Veronika sa vzhľadom k svojmu veku a postave obliekla úplne vhodne.

 


Eugen.
Ešte by som pozapínal zvyšné gombíky na saku, alebo by som ho nechal úplne rozopnuté a bolo by to fajn. Samozrejme, až na topánky, ktoré sa k tejto športovej elegancii príliš nehodia.

  

 

Frido Vajs
Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama