Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Fans Spartaka idú na derby vlakom, lístky v predaji od utorka

ŠPORT - Futbal - Spartak | 3.4.2012, 13.05, Ján Král

Sviatok futbalových fanúšikov sa blíži. Už v nedeľu 8. apríla sa uskutoční najväčšie slovenské derby Slovan – Spartak. Na bratislavských Pasienkoch sa o 19.00 proti sebe postavia na odvekí rivali.

VIDEO: Fans Spartaka idú na derby vlakom, lístky v predaji od utorka

Fanúšikovia Spartaka opäť plánujú zaplaviť Pasienky. Foto: Peter Kollár

Púpavy pri aleji
reklama


Na prestížny súboj sa chystajú aj priaznivci trnavského Spartaka. Na duel vypravia špeciálny vlak, ktorý bude mať odchod zo železničnej stanice v Trnave o 16.30.


„Prosíme však všetkých účastníkov, aby najneskôr polhodinu pred odchodom zaujali miesta vo vozňoch. Priepustkou do vlaku je opečiatkovaný lístok od občianskeho združenia Bíli Andeli,“ uviedol sekretár fanklubu Štefan Horváth.

 

Motivačné video z dielne trnavských fanúšikov:

ŠUPA technika
reklama


Výjazdové balíčky sa predávajú v hodnote 12 eur. Slovan stanovil cenu lístka do sektoru hostí na sedem eur, päť eur vychádza vlak. Predpredaj sa začína už v utorok o 15.00 v pokladni číslo sedem (pri západnej tribúne) a pokračuje aj po stretnutí s Prešovom (zhruba do 20.00)


V stredu a vo štvrtok si môžu fanúšikovia zakúpiť lístok v čase od 15.00 do 18.00.


Pre priaznivcov Trnavy vyčlenili belasí 950 lístkov, podľa nariadenia organizátora sa predávajú na meno. Bíli Andeli však očakávajú, že interes trnavských fanúšikov výrazne presiahne poskytnutú kvótu.


„V prípade obrovského záujmu, čo počítame, že aj bude, je možno stanoviť aj ďalšie predajné dni a časy. Odporúčame všetkým, aby využili tieto tri dni k zakúpeniu si výjazdového balíčka," napísal fanklub andelov na svojej webstránke.


„Spartak hrá o čelo tabuľky, po rokoch je jar na rovnakej úrovni ako jeseň. Strácame minimum na vedúcu priečku, máme na dosah niečo, po čom túžime roky. A sme to práve my, kto má v rukách silnú zbraň, ako tomu pomôcť, ako premeniť sen na realitu – hlasivky, ruky, srdcia! Preto v nedeľu máme všetci len jeden cieľ – vytvoriť chalanom domáce prostredie a dopomôcť im k zisku dôležitých troch bodov,“ píšu ďalej organizátori výjazdu.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama