Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Mamám a babkám vybrakovali skrine

RELAX - Módna polícia | 10.4.2012, 08.20, Katarína Rosinová

Retro je skrátka v móde. Aj rôzne akcie, na ktorých sa stretávajú ľudia zrichtovaní akoby prišli z minulého režimu. Jedna taká party sa konala v Artklube predposledný marcový piatok. Účastníci si roky šesťdesiate až osemdesiate nemali šancu pamätať, no možno o to viac si užili, že mohli vybrakovať skrine rodičom a starým rodičom, pokombinovať s novými retro doplnkami a vytvoriť si vlastné originálne modely. Všade sa to hemžilo výraznými okuliarmi, farebnými pančuchami, kravatami a trakmi. Miki Santner bol tentokrát milosrdný, možno sa pri hodnotený rozcitlivel a zaspomínal si na časy minulé.

Módna polícia: Mamám a babkám vybrakovali skrine

Martin a Kristína.
Kristína sa snažila zladiť v štýle minulého storočia. Martin vystihuje táborákovú dobu osemdesiatych rokov, keď sa sedelo vo flanelke s gitarou pri ohni.

Nový Hlohovec
reklama

 

 

Miška a Petra.
Koľko fantázie dokážu niektorí ľudia vyvinúť pri tematickej zábavke. Dúfam, že aj pri bežnom obliekaní sú také nápadité. Presne vystihujú dobu minulú. Petra ako Cindy Lauper - taký ten štýl „šľapka“, ktorý presne vystihuje túto dobu a vtedajšiu americkú módu. Ešte aj účes. Super baby!!!

 

 

reklama

Peter a Simon.
Peter sa nedá nazvať inak ako retro smecák. Simon, chcelo to byť punk? Trnavský Rebel Yell?!

 

 

Samuel a Gregor.
Samuel vyzerá ako z filmu Pelíšky, alebo nejakého s komunistickou tematikou. Je fakt dobre nastylovaný v duchu doby. Gregor sa ale vôbec nesnažil. Sveter s košeľou je klasika každej doby. Na danú tému to ničím neohúri. Aj keď ksicht má akoby ho vytiahli z doby okolo Beatles.

 

 

Stano a Martin.
Stano - účes, kravata a tenisky fajn, ale drigovica už až tak nedýcha súčasnosťou. Martin je tematicky úplne mimo. Ten tam ani nemal chodiť takto oblečený.

 

 

Tatiana a Barbora.
Tieto dve sú ako na stretku učiteľky a žiačky ročníka 89. Ten baloniak je šik, pani učiteľka! Nehovoriac o tom, že obidve si ako jediné si dali vypchávky. A ja že už nebudú. :) Je vidieť, že vyplienili mamám povaly.

 

 

Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama