Trnavské rybníky
reklama

Víťazní starostovia

AKTUALITY - Región | 23.12.2010, 00.00, prispievatelia

Svoje pozície v Trnavskom okrese obhájili: Biely Kostol - Jozef Adámek (NEKA), Bohdanovce nad Trnavou - Miroslav Sučák (NEKA), Boleráz - Pavol Mackovčín (NEKA), Borová - Florián Mišík (NEKA), Dechtice - Karol Zachar (SNS,SMER), Dlhá - Rudolf Braniša (NEKA), Dolná Krupá - Teofil Mihalovič (KDH), Dolné Dubové - Marek Hrčka (NEKA), Dolné Lovčice - Anna Slováková (SMER), Dolné Orešany - Juliana Belicová (NEKA), Horné Dubové - Ján Hrčka (NEKA), Horné Orešany - Ján Kormúth (SMER,KDH), Kátlovce - Pavol Johanes (NEKA), Košolná - Martin Halaksa (NEKA), Opoj - Alojz Matúš (NEKA), Radošovce - Miroslav Remenár (KDH), Ružindol - Vladimír Púčik (NEKA), Šúrovce - Miloslav Richnák (NEKA), Trstín - Marta Genčúrová (NEKA), Voderady - Marek Turanský (NEKA), Zavar - Rudolf Baroš (ĽS-HZDS), Zvončín - Michaela Strakošová (NEKA).

Noví starostovia:
Bíňovce - Mária Cádrová (NEKA), Brestovany - Jozef Gabriel (NEKA), Bučany, Šebestian Lančarič (NEKA), Buková - Miloš Herceg (NEKA), Cífer - Maroš Sagan (KDH,SDKÚ-DS), Dobrá Voda - Marek Drobný (NEKA), Horná Krupá - Ján Hrčka (SMER), Hrnčiarovce nad Parnou, Jaroslav Kráľovič, Jaslovské Bohunice - Božena Krajčovičová (NEKA), Križovany nad Dudváhom- Svetlana Masaryková (NEKA), Lošonec - Emil Štibraný (NEKA), Majcichov - Tibor Marek (NEKA), Malženice - Miroslav Macko (NEKA), Naháč - Emerencia Nádaská (NEKA), Pavlice - Ľubomír Baláž (SNS), Slovenská Nová Ves- Michal Kaluža (NEKA), Smolenice - Pavlína Hornáčková (NEKA), Suchá nad Parnou - Daniela Balážová (NEKA), Šelpice - Ružena Opálková (NEKA), Špačince - Július Zemko(SMER), Vlčkovce - Ivan Dobrovodský (NEKA), Zeleneč - Ivan Ranuša (NEKA).

Cukrovar Trnava
reklama

 

Svoje pozície v Piešťanskom okrese obhájili:
Banka - Jaroslav Janeček (SMER SD), Ducové - Mária Koláriková (Smer SD), Hubina - Jana Myjavcová (Smer SD), Krakovany - Vladimír Mihálik (NEKA), Veľké Kostoľany - Gilbert Liška (ND), Moravany nad Váhom -Peter Hulman (SMER SD), Trebatice - Juraj Valo(NEKA)
Ostrov - Dana Borovská(NEKA), Pečeňady - Ladislav Boháčik(NEKA), Rakovice - Dušan Daloš (NEKA), Ratnovce - Martin Adamča (ĽS-HZDS).

Noví starostovia:
Bašovce - Ľubomír Dekan (NEKA), Borovce - Ivan Šiška (NEKA), Dolný Lopašov - Hana Madrová (SMER-SD), Drahovce - Juraj Klein (NEKA), Dubovany - Miroslav Michalčík (NEKA), Chtelnica - Peter Radošinský (KDH,SDKÚ-DS), Kočín – Lančár - Jozef Reško (SMER-SD), Nižná - Lenka Mikušová (NEKA), Prašník - Emil Škodáček (SMER –SD), Sokolovce - Stanislav Valla (NEKA), Šípkové - Janka Miškufová (NEKA), Šterusy - Zdenka Vlkovičová (NEKA), Veľké Orvište - Ľudovít Boleček (NEKA), Veselé - Viera Šipková (NEKA),
Vrbové - Ján Jánoška (NEKA).

 

Svoje pozície v Hlohovskom okrese obhájili:
Bojničky - Jaroslav Gubáň (NEKA), Dolné Otrokovce - Emília Mičianová (SMER), Dolné Trhovište - Jaroslav Mrváň (SMER), Dvorníky - Ľuboš Gubáň (SNS), Horné Trhovište - Tibor Veľký (SNS), Jalšové- Emília Živčáková (NEKA), Koplotovce - Rudolf Štefanovič (SMER), Leopoldov - Milan Gavorník (NEKA), Madunice - Alena Jelušová (NEKA), Merašice - Stanislav Michal (SMER), Pastuchov - Ladislav Ištok (KDH), Sasinkovo - Jaroslav Jamrich (SMER), Siladice - Jana Chynoranská (NEKA), Tepličky - Miroslav Veľký(SMER,SNS), Žlkovce - Tibor Stanko (KDH).

Mini Trnava
reklama

 

Noví starostovia:
Kľačany - Róbert Kožík (NEKA), Červeník - Marián Mihálik (NEKA), Dolné Zelenice - Dagmar Jakubcová (NEKA), Hlohovec - Peter Dvoran (KDH,SDKÚ-DS,SMER),
Horné Otrokovce - Eva Kukučková (SNS), Horné Zelenice - Viera Darivčaková (SaS), Ratkovce - Martin Červenka (NEKA), Tekolďany - Alena Rolincová (KDH), Trakovice - Ľudovít Tolarovič (NEKA). 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama