Trnavské rybníky
reklama

Fanúšikovia Spartaka skúpili už takmer tisíc lístkov na zápas v Žiline

ŠPORT - Futbal - Spartak | 17.4.2012, 18.21, Ján Král

Fanúšikovia Spartaka naplno žijú piatkovým stretnutím v Žiline. Ešte len v utorok sa začal predpredaj lístkov na zápas (hrá sa o 17.30) priamo v Trnave a v priebehu troch hodín zmizli vstupenky z pultu! Zostalo posledných pár desiatok.

Fanúšikovia Spartaka skúpili už takmer tisíc lístkov na zápas v Žiline

Predajcovia Horwy a Henri sa hneď po spustení predaja poriadne zapotili. V pokladni sa predali stovky lístkov. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama


Pri pokladni pri západnej tribúne sa vytvoril pred spustením predaja dlhý rad. Ľudia brali aj pre kamarátov a známych, neraz aj desať–pätnásť kusov naraz. Situácia sa neskôr upokojila, pri okienku sa však čochvíľa niekto zastavil.

 

Žilinská strana poskytla do slovenského Ríma na predaj tisíc vstupeniek v hodnote sedem eur. Účtovanie na konci dňa vyrazilo dych. V Trnave sa predalo za prvý deň 930 lístkov do sektoru hostí!

 

"Máme prísľub, že Žilinčania nám poskytnú ďalšie vstupenky. V stredu budeme o tom rokovať, pravdepodobne dostaneme k dispozícii celú kapacitu tribúny za bránkou, čo predstavuje dvetisíc lístkov. Múdrejší budeme zajtra, keď pôjdeme pre vstupenky," uviedol zástupca fanúšikov Spartaka Branislav Fišera.

ŠUPA technika
reklama


Predaj vstupeniek je avizovaný aj na stredu a štvrtok, vždy od 15.00 do 18.00. Priamo v Žiline už k zakúpeniu nebudú.

 

„Organizovaný výjazd neplánujeme. Ľudia pôjdu po vlastnej osi, hlavne na autách a mikrobusoch. Aby sa predišlo nervozite a provokáciám so strážnou službou, budeme mať pri sektore vlastnú esbéesku,“ uviedol zástupca trnavských fanúšikov Branislav Fišera.


Žilina tentoraz zo sektora hostí neodmontuje sedačky. Fanúšikov čaká pri vstupe dôkladná prehliadka. V celom areáli platí zákaz fajčenia, odoberať preto pri vstupoch budú zapaľovače a zápalky. To platí aj o batohoch, ktoré dostanú označenie a po stretnutí si ich budú môcť fans vyzdvihnúť.


Trnavských fanúšikov chceme požiadať, aby sa na zápas dostavili v dostatočnom predstihu. Samozrejme, kvôli kontrolám, ale najmä preto, že sektor je stavaný na 500 divákov. Teraz sme ho rozšírili na počet 1000 fanúšikov, ale turnikety majú priepustnosť na starú kapacitu. Preto je dobré, aby ľudia prišli v dostatočnom časovom predstihu,“ uviedol bezpečnostný manažér Žilinčanov Ján Ukrop.


„Boli by sme veľmi neradi, aby sa niekto na zápas nedostal včas. Zbytočne by tak mohli vzniknúť konflikty a nervozita. Štadión bude otvorený dve hodiny pred začiatkom stretnutia. V sektore hostí sme zabezpečili bufet, aby sa priaznivci mohli pohodlne občerstviť, ak prídu skôr," dodal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama