Žilina poskytla pre spartakovcov ďalšiu tisícku lístkov
ŠPORT - Futbal - Spartak | 18.4.2012, 13.15, Ján Král
To bude atmosféra! V Trnave sa v utorok predalo takmer tisíc vstupeniek na piatkový šláger Corgoň ligy v Žiline. Keďže interes fanúšikov Spartaka o tento duel (hrá sa v piatok o 17.30) ďaleko prevyšuje túto kvótu, MŠK uvoľnil na predpredaj do Slovenského Ríma ďalšiu tisícku.

Žilina vyšla Spartaku v ústrety, fanúšikovia si môžu kúpiť ďalšie vstupenky. Foto: Michal Hlavatovič
reklama
Pre vstupenky vyrazil v stredu krátko po 13-tej hodine PR manažér andelov Marek Ondrejka. V popoludňajších hodinách (zhruba okolo 16.30) by mali byť k dispozícii v pokladni Štadióna Antona Malatinského.
„Lístky sú na južnú tribúnu, všetci naši fanúšikovia tak budú pokope. Nakoľko však ide o väčší počet lístkov, než určuje reglement, Žilina žiadala od klubu garanciu, že v prípade vzniknutých škôd ich Spartak uhradí. Naše vedenie sa k podmienke postavilo pozitívne a prezident klubu Michal Pethö spoločne s bezpečnostným manažérom Vladimírom Stúpalom pridali podpisy pod oficiálne potvrdenie. Veríme, že naši fanúšikovia v Žiline ukážu svoju pozitívnu tvár, poženú mužstvo dopredu a zároveň sa budú správať v sektore zodpovedne a tolerantne. Inak by sme poškodili samých seba,“ uviedol Ondrejka.