Trnavské rybníky
reklama

Na úteku sa najskôr takmer utopil, potom napadol policajta

AKTUALITY - Hlohovec | 19.4.2012, 17.15, Gabriel Kopúnek

HLOHOVEC - V stredu popoludní vykonávali dopravní policajti kontrolu v mestskej časti Hlohovca Šulekove. Zastavili aj Mazdu, ktorej vodič, pretože mal zadržaný vodičský preukaz, sa dal s autom na útek.

„Prostredníctvom operačného strediska boli na zastavenie unikajúceho vozidla vyslané ďalšie policajné hliadky. Vodič nereagoval na výzvy polície na zastavenie a zamieril si to mimo cesty k hrádzi rieky Váh.

Púpavy pri aleji
reklama


Policajti našli po chvíli odstavené auto bez vodiča a vzápätí zbadali utekajúceho muža, ktorý opätovne nereagoval na viaceré výzvy polície na zastavenie a ani na varovný výstrel. Po ďalšom prenasledovaní muž napokon skočil do rieky Váh, pričom hlavou narazil na kamene a zostal nehybne ležať vo vode dolu tvárou,“ informovala policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.


Nadstrážmajster Vladimír Lukáč skočil za mužom do vody a vytiahol ho von. „Vďaka jeho okamžitému konaniu muž precitol z bezvedomia a vzápätí, ako sa prebral, začal klásť aktívny odpor. Na to musel policajt opäť použiť donucovacie prostriedky a muža spútať.


Privolali k nemu rýchlu zdravotnícku pomoc a v nemocnici muža ošetrili. V súčasnosti je 38-ročný Ivan z Hlohovca zadržaný v cele policajného zaistenia a policajti vykonávajú procesné úkony na objasnenie prípadu,“ dodala Martina Kredatusová.
 

Namaľuj futbalovú Trnavu
reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2025. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda TANEX
reklama