Trnavské rybníky
reklama

Spartakovci cez týždeň navštívia Zvončín i Kopánku

ŠPORT - Futbal - Spartak | 24.4.2012, 17.08, prispievatelia

Tento týždeň má FC Spartak Trnava riadne nabitý program. Od stredy do soboty absolvujú v klube niekoľko akcií. Všetko to začne v stredu projektom Andelský vidiek vo Zvončíne a skončí sobotným duelom Corgoň ligy Spartak - Trenčín.

Spartakovci cez týždeň navštívia Zvončín i Kopánku

Michal Gašparík si zatrénuje v stredu vo Zvončíne. Foto: Michal Hlavatovič

Púpavy pri aleji
reklama

 

V stredu o 18. h zavíta dvojica Michal Gašparík a Roman Procházka v sprievode marketingového manažéra Romana Vajaša v rámci projektu Andelský vidiek do Zvončína. Spartakovci tam s domácim tímom absolvujú hodinový tréning a potom sa stretnú s fanúšikmi na besede a nebude chýbať ani autogramiáda.


Štvrtok bude patriť podobnej akcii, tentoraz však s duchovným nádychom.
Od 18.30 h bude dvojica Mário Bicák a Ľuboš Kamenár viesť tréning prípraviek a žiakov v tíme SFC Kopánka.

 

Po jeho skončení aj s PR a event manažérom Marekom Ondrejkom absolvujú v spoločenskej sále u Saleziánov na Kopánke spoločné stretnutie s deťmi a rodičmi, ale pozvaná je aj široká verejnosť.

ŠUPA technika
reklama

 

Hovoriť sa bude najmä o futbale, ale aj o spojení viera a šport. Taktiež na záver programu je pripravená autogramiáda "bílích andelov".


Piatkové ráno bude spojené s Červeno-čírnou kvapkou krvi Ladislava Kunu. Medzi darcov na transfúznu stanicu trnavskej fakultnej nemocnice zavíta o 8.15 h štvorica spartakovcov.

 

Morálne podporiť ich príde tréner Pavel Hoftych, hráči Marek Kaščák, Martin Vyskočil a PR a event manažér Marek Ondrejka. Klub odmení každého spartakovského darcu voľnou vstupenkou na duel s Trenčínom.
 

Samozrejme, vrcholom týždňa bude už spomínané stretnutie 29. kola Corgoň ligy, ktoré je na programe v sobotu o 17.30 h na ŠAM.

MAREK ONDREJKA, manažér pre PR a eventy Spartaka

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama