Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Takí milí cvoci s cvokmi navyše

RELAX - Módna polícia | 7.5.2012, 16.30, Vladimír Kampf

Ostrí chlapci, ktorí sa s radosťou vozia nad asfaltom v jednostopových vozidlách, otvorili sezónu v poslednú aprílovú sobotu v ich trnavskom chráme – najväčšej predajni motoriek široko-ďaleko.

Módna polícia: Takí milí cvoci s cvokmi navyše

Zišli sa v hojnom počte, aby hneď popoludní dali svetu spanilou jazdou na vedomie, že vyrážajú na cesty.
Samozrejme, aj od motorkárov očakávame, že budú patrične nahodení a zladení so svojimi láskami. Dvojnohými a tiež dvojkolesovými.
Medzi milými cvokmi do motoriek je zopár cvokov na bunde vhodným doplnkom.
Sezónu už otvárali po sedemnásty raz, takže by mali mať bohaté skúsenosti aj s oblečením.
Na motorkároch si s chuťou zgustol náš módny expert Mikuláš Santner, šéf modelingovej agentúry Flash.

reklama


Blonďák a babuľka.
Podľa oblečenia usudzujem, že ide skôr o zraz chopperistov ako športových motorkárov. Tento pár je, myslím, na danú príležitosť najlepšie oblečený a ešte sú to aj takí štýloví típci. Perfektne im to pristane. Oceňujem ich záujem o  bezpečnosť v podobe prilieb a okuliarov.

 

 

reklama

Džono.
Nebola mu zima v tom krátkom tričku? Na veste sa mi páči slovenský znak. Je pekné, že si vyznávači tohto športu či skôr koníčka berú od Američanov nielen životný štýl v podobe oblečenia, ale aj národnú hrdosť a prejavujú ju formou symbolov. Nech ostatní na cestách vidia, že sme Slováci! (A nech radšej uhnú z cesty. :))

 

 

Fero.
Podľa mňa je ideálne oblečený nielen v rámci módneho štýlu, ale hlavne z hľadiska bezpečnosti. Nato treba vždy brať najväčší ohľad!
 

Jožo.
Vidím, že láska k silným strojom vekom neuhasína. Pokiaľ Jozef prišiel na babete podporiť svojich silnejších kolegov, tak je vhodne oblečený a tiež sa mi páči, že aj na pomalšej babete dbá na bezpečnosť v podobe peknej štýlovej prilby. 

 

Mičo, Lenka a Matúško.
Fíha! Tak v tomto prípade už to nie je len hobby, ale rodinný životný štýl. Oblečenie je originál motorkárske, takže niet čo vytknúť. Podľa toho, že je syn ozbrojený, usudzujem, že musia mať veľmi drahú motorku a určite sa im ju nikto neodváži ukradnúť.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama