Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Prší, prší len sa leje, s dáždnikom sa dobre smeje

RELAX - Módna polícia | 1.5.2012, 12.38, Katarína Rosinová

V apríli sa s nami počasie zahrávalo. Slniečko striedal dážď. Inak tomu nebolo ani jedno popoludnie v Piešťanoch. V meste barlolámača okrem domácich stretnete pomerne často turistov a kúpeľných hostí. Väčšinou je ľahké uhádnuť, kto je domáci, a kto nie. Dá sa to zistiť aj podľa oblečenia. Dáždnik niektorí berú ako nevyhnutnú pomôcku, aby nezmokli ako myši. Iní ho povyšujú na módny doplnok a dbajú na to, ako vyzerá a či im ladí so zvyškom oblečenia. Náhodne vybratých okoloidúcich opäť hodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash.

Módna polícia: Prší, prší len sa leje, s dáždnikom sa dobre smeje

Zuzana.
Do daždivého počasia sa obliekla úplne vhodne. Farebným šálom a červenou kabelkou svoj outfit pekne osviežila. Čierny dáždnik s jemným vzorom je tiež O.K.

reklama

 

 

Alžbeta.
Farebne i s dáždnikom je to celkom v poriadku. Len si myslím, že i v staršom veku by sa mali ľudia s niektorými vecami vo svojej skrini rozlúčiť. Mám na mysli hlavne koženú bundu, ktorá už dávno nie je in.

 

 

reklama

Emil.
Pán Emil vďaka svojmu dáždniku svietil na ulici ako pánbožkova kravička.

 


 

Milan a Božena.
Milan zvolil športové oblečenie. Na prechádzku po meste tento štýl neuznávam, ale jedno, čo mu vytknúť nemôžem, je dáždnik, s ktorým sa farebne zladil úplne dokonale. Dokonca, keď si odmyslím kabelku, tak pani Božena k dáždniku tiež ladí. I keď si myslím, že to nie je veľmi dôležité.

 

Ivan.
Pán Ivan má vkus. Zvolil príjemné farby. A ako starší pán sa obliekol úplne vhodne. Dokonca ani neexperimentoval so vzormi či farbami na dáždniku a zvolil čiernu klasiku.

 

 

Magdaléna.
Pani Magdaléna sa obliekla do jarného kabátika. Celkový výraz a oživenie jej dodáva šatka a kabelka. Chválim i make-up a upravený účes. Tmavomodrý dáždnik sa k pani Magdaléne úplne hodí.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama