Díler je vo väzbe, šulekovskí narkomani prišli o prameň
AKTUALITY - Hlohovec | 2.5.2012, 11.36, Benjamín Škreko
HLOHOVEC – Najmenej dvesto jednorazových dávok metamfetamínu prechovával a obchodoval s nimi tridsaťročný muž z mesta. Vyšetrovateľ ho obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.
ILUSTRAČNÉ FOTO: shutterstock.com
Obvinený 27. apríla drogu po vzájomnej dohode predal v Šulekove dvom mužom vo veku 32 a 27 rokov. Policajti ho zadržali a obvinili, v súčasnosti sa nachádza vo väzbe. Za takýto tento skutok hrozí trest odňatia slobody na štyri až desať rokov.







Cestári opäť v ohrození, na diaľnici D1 do ich vozidla narazilo osobné auto
Na Juniálese v Boleráze vystúpi Jadranka, znieť budú aj hity Karola Duchoňa









