Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Rebelky a pohoďáci v promenáde

RELAX - Módna polícia | 15.5.2012, 15.00, Katarína Rosinová

Májové slniečko láka len tak sa rozvaliť do trávy alebo na lavičku a relaxovať. Žiaci a študenti po škole najradšej zamieria do Bernolákovho sadu, známejšieho pod názvom promenáda či skrátene proma. Dá sa tu športovať, počúvať hudba z mobilu, zažívať prvá láska alebo aspoň skúšať prvá cigareta. Hlavne, že sú na blízku kamaráti. Mladí majú svoj štýl obliekania a neboja sa experimentovať. Kedysi boli najväčšou rebéliou dlhé vlasy, dnes už to nestačí. Treba siahať po bláznivých farbách, strihoch či doplnkoch. Náhodne vybraté dievčatá a chlapcov hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. „To bude trapas,“ smiali sa niektorí, keď sme im povedali, že sa nájdu v novinách. Žiaden strach, veď to vôbec nie je zlé. :)

Módna polícia: Rebelky a pohoďáci v promenáde

Mário.

reklama

Rifle, tričko, tenisky... Je to taká pohodička. Neohúril, ale ani nič nepokazil.

Lenka a Simona.

reklama

Na bežný školský deň sa dievčatá obliekli úplne vhodne.

 

 

Zuzana a Anička.
Zuzanin outfit je mladistvý a štýlový až na obuv, ktorú by som určite vymenil. Nehodí sa k zvyšku oblečenia. U Aničky mi trošku prekážajú masívnejšie tenisky, ktoré však farebne perfektne ladia s tričkom a košeľou.

 

Dávid.
Dávid má svoj štýl, ale toto mi príde dosť uletené. Okrem toho sa mi zdá, že z niektorých vecí už vyrástol alebo si ich možno vypožičal. Svedčia o tom kratšie rukávy na saku a pritesné nohavice.

 

Lukáš.
Lukášovi by som vymenil obuv, ale v podstate mu nemám čo vytknúť.

 

Romča a Majka.
Dievčatá pôsobia ako rebelky, majú svoj štýl, a to sa mi páči. Dokonca i to očko na pančuchách tam pokojne môže byť. :)

 

Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama