Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Drať lepšie handry sa na stanici neoplatí

RELAX - Módna polícia | 15.5.2012, 20.58, prispievatelia

Škaredá trnavská železničná stanica dostáva nový šat. Snáď z nej definitívne zmizne niekoľko smradľavých priestorov a lacný bufet nebudú okupovať necestujúci štamgasti.

Módna polícia: Drať lepšie handry sa na stanici neoplatí

Zatiaľ je všetko po starom. Pribudlo len niekoľko plotov a vízia voňavejších zajtrajškov. Po schátraných chodníkoch, najmä hore na poschodí a terase smerom k nadchodu, sa ponáhľajú na svoje spoje aj mladí ľudia.

reklama


Okrem toho, že sa chcú páčiť, musia sa chtiac-nechtiac prispôsobiť aj úrovni priestorov stanice a vlakov, ktoré ich vozia. To je vo väčšine prípadov ďalšia katastrofa. Prvé súpravy zodpovedajúce začiatku dvadsiateho prvého storočia to zatiaľ príliš nezachraňujú. Ale, aj tu je vidina voňavejších zajtrajškov. Zatiaľ sa na stanici neoplatí drať lepšie handry.


Ako zvládajú módne trendy a hnusné prostredie mladí ľudia z vlakov a stanice posúdil náš módny znalec a majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner.

 

reklama

Andrej.
K oblečeniu v podstate nemám žiadnu výhradu. Andrej je mladý chalan, takže tento štýl sa mu hodí.

 

 

Marek.
Už som sa raz vyjadril, že tepláky sa hodia len na šport a za svojím názorom si stojím. Pokiaľ Marek išiel športovať, tak je všetko O.K., ale na iné aktivity je tento odev nevhodný.

 

Kristína.
U Kristínky sa mi nepáči blúzka vytŕčajúca spod saka. Vyzerá to neupravene. Takisto neuznávam balerínky, ktoré, okrem toho, že ničia nohy, pôsobia maximálne antisexy. Existujú aj iné pohodlné topánky...

 

Michal.
Super outfit! Od tenisiek až po slnečné okuliare je všetko pekne zladené. Je to jednoduché a pritom vidno, že Michal má štýl. Takto nastylovaného si predstavujem mladého človeka.

 

Miro.
Fúha, tak toto je silná káva. Celé je to dosť vyťahané a  povedal by som, že si Miro narýchlo odskočil z domu vo svojom domácom odeve, alebo vyšiel z kontajnera. Takto sa medzi ľudí nechodí, Miro. :)

 

 

Saša.
Nepáči sa mi to. Celé je to príliš tmavé. Pretože Saša je mladá baba, mala by nosiť veselšie farby. Tenisky sa k tomuto oblečeniu už vôbec nehodia.

 

Foto: Michal Hlavatovič 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama