Trnavské rybníky
reklama

Fanúšik Spartaka Pirát sa brady ešte minimálne rok nezbaví

ŠPORT - Futbal - Spartak | 24.5.2012, 10.07, Ján Král

Žiletky nepotrebuje ešte minimálne rok. Známy trnavský futbalový fanúšik Peter Felčír si bradu holiť ani v nasledujúcich mesiacoch nebude. Svojho času sa totiž stavil s kamarátom, že ju dá dole, až keď Spartak bude majstrom.

Fanúšik Spartaka Pirát sa brady ešte minimálne rok nezbaví

Ozdoby sa nezbaví ešte minimálne rok. Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama


A to sa napokon nestalo ani tento rok. „Stavil som sa s nebohým kamarátom Pištom Pagáčom, že sa oholím, až keď bude Trnava majstrom. Bohužiaľ, medzitým zomrel. Sľuby mŕtvemu sa musia splniť, takže slovo musím dodržať,“ vravel Pirát, ako ho prezývajú, po stretnutí v Nitre.


Vikingská brada mu rastie už pekných pár rokov. Presný dátum stávky si však nepamätá. Odhaduje, že to mohlo byť niekedy na prelome milénia. V robote ju nosí z bezpečnostných dôvodov skrytú, na futbale ju mal raz voľne rozpustenú, inokedy zapletenú do vrkoča.


„Odkedy sme vyhrali zápas s Banskou Bystricou, nezaplietol som ju viac. Chalani odvtedy chytili víťaznú vlnu. Som poverčivý, verím, že to mohlo mať súvis.“

ŠUPA technika
reklama


Pred nedeľným súboj v Nitre zavítal na piatkový tréning tímu. Pozdravil trio brankárov a hráča Michala Gašparíka, aby im poprial v Nitre úspech. Mužstvo vyhralo, na titul to však nestačilo. Pirát bol smutný, nie však sklamaný.


„Sezóna podľa mňa bola úspešná, aj keď sme nezískali titul. Perfektné pôsobí prepojenie medzi hráčmi a ľuďmi. Chalani na ihrisku makajú, sú tu pre ľudí a ľudia pre nich. Oproti ostatným rokom sa to výrazne zlepšilo."

 

"Veľkú úlohu zohral podľa mňa príchod Mira Karhana. Ten stmelil kolektív. Chalani si uvedomili jeho profesionálny prístup. Vidia, že sa oplatí na sebe pracovať. Mladý Habánek prerazil do reprezentačnej dvadsaťjednotky, pričom pred polrokom mnohí ani nevedeli, že hráč s takým menom existuje."

 

"Veľmi dobre zapadol Kamenár. Vidím to do budúcnosti pozitívne,“ dodal jeden z najvernejších priaznivcov andelov.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama