Trnavské rybníky
reklama

Spartakovské zmeny: Kuračka mieri do Myjavy, otáznik nad Gašparíkom

ŠPORT - Futbal - Spartak | 6.6.2012, 11.19, Ján Král

V Spartaku riešia okrem zmien na brankárskom poste aj ďalšie pozície. Do stredu obrany chcú získať zo Zlatých Moraviec stopéra Mareka Janečku. Niektorí hráči zase z klubu odídu. Myjavu posilní stredopoliar Peter Kuračka.

Spartakovské zmeny: Kuračka mieri do Myjavy, otáznik nad Gašparíkom

Pavel Hoftych verí, že Gašparíka udržia v tíme. Foto: Michal Hlavatovič

Púpavy pri aleji
reklama


Informácia o Janečkovom príchode sa od jej medializácie v úvode týždňa výraznejšie neposunula.

 

„O Mareka máme záujem, prejavil ho aj on. Stále má platnú zmluvu v Zlatých Moravciach, zároveň mu do 30. júna plynie hosťovanie v Hanse Rostock. Budeme sa však snažiť, aby sa k nám pripojil už v úvode prípravy. Verím, že príde k dohode medzi klubmi,“ uviedol tréner Pavel Hoftych.


Andeli rokujú aj o zotrvaní Michala Gašparíka. „Verím, že zostane u nás. Momentálne prebiehajú rokovania s poľskou stranou. Som presvedčený, že sa dohodneme na odstupnom,“ pokračoval Hoftych.

ŠUPA technika
reklama

 

Čítajte aj: Novou posilou Spartaka sa stane Miroslav Filipko


V klube, naopak, končí stopér Josef Kaufman, ktorý sa po hosťovaní vracia do pražskej Slávie. Peter Kuračka bude na jeseň hrať za Myjavu, v tíme nováčika Corgoň ligy zostanú na hosťovaní Ján Petráš a Erik Sabo.


„Josefovi sme poďakovali za to, že nám pomohol pri ťažkom rozbehu jarnej časti, keď bol zranený Gross i Koubský.“


Obranca Martin Švec, ktorý sa počas jari nepresadil do zostavy, bude na jeseň pôsobiť v inom tíme. „Ide nám o to, aby pravidelne hral, pôjde o hosťovanie.“

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama