Trnavské rybníky
reklama

Hoftych a Dobiaš sprevádzali výpravu Lokomotívy Trnava po Prahe

ŠPORT - Futbal - Spartak | 7.6.2012, 10.00, Ján Král

Vedia, čo sa patrí! Tréner Spartaka Pavel Hoftych a jeho konzultant Karol Dobiaš sa ukázali ako správni hostitelia. Výprava trnavskej Lokomotívy si počas cesty na turnaj do Francúzska urobila zastávku v Prahe. Spomínaná dvojica žijúca v Prahe robili mladíkom sprievodcov.

Hoftych a Dobiaš sprevádzali výpravu Lokomotívy Trnava po Prahe

Pavel Hoftych si po príchode Lokotkárov podal ruku s každým členom výpravy. Foto: Tomáš Mutinský

Kouč andelov vítal oddiel starších žiakov pri štadióne svojho bývalého klubu Bohemians 1905. Previedol družstvo po Dolíčku, poukazoval mu útroby.

Púpavy pri aleji
reklama

 

Následne vzal chlapcov na prehliadku modernej Synot Tip Arény, ktorá je domovom pražskej Slavie a následne priviedol družstvo až na Václavské námestie.
 

„Tréner Hoftych sa ukázal ako skvelý a bezprostredný človek. Veľmi si vážime, že si na nás našiel čas,“ uviedol tréner žiakov Lokomotívy Miroslav Hájiček.
 

Na Václaváku už čakal na členov realizačného tímu legendárny Karol Dobiaš. „Vzal nás do podniku s názvom U Fleku a povedal mi: Člupi, ty sa o nás staráš v Trnave, teraz sa ja o teba a tvojich priateľov postarám tu v Prahe. Obed išiel na jeho účet,“ povedal šéf Loky Peter Moravčík.

ŠUPA technika
reklama

 

Výprava Lokomotívy s trénerom Pavlom Hoftychom na štadiónu Bohemians 1905. Foto: Tomáš Mutinský


Mužstvo následne absolvovalo cestu do krajiny galského kohúta, kde na turnaji v mestečku St. Paul Maxence napokon po smolných výsledkoch obsadilo posledné miesto.

 

„Veľa zápasov sme prehrali o gól. Z rôznych dôvodov nám chýbali traja kľúčoví hráči, s ktorými by sme určite zaznamenali lepšie výsledky,“ priblížil účinkovanie tímu Moravčík.


Cestovateľský týždeň uzavrel mančaft v Paríži. „Z vonku sme si pozreli stánok Parížu St. Germain a navštívili miestny fanshop. Nesmela chýbať prehliadka víťazného oblúku, slávnej Champs-Élysées ako aj Eifellovky,“ dodal.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama