Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Pestrofarebné papagáje si vyrazili na majáles

RELAX - Módna polícia | 10.6.2012, 23.11, Katarína Rosinová

V Dolnom Lopašove majú zmysel pre humor a recesiu. Na majáles sa prišli zabaviť mladí aj tí skôr narodení. Keďže akcia bola spojená s oldies party, niektorí neváhali urobiť si zo seba srandu a poobliekali sa do toho najuletenejšieho, čo doma našli. Ponožky v sandáloch, bláznivé okuliare, pestrofarebné oblečenie či parochne. Klobúk dole za odvahu! Našli sa aj takí, ktorí majáles poňali ako seriózne podujatie a zvolili skôr elegantné, konzervatívnejšie oblečenie. Hodnotiť takéto outfity je radosť, aj náš módny policajt, majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner, sa na nich vyšantil.

Módna polícia: Pestrofarebné papagáje si vyrazili na majáles

Adrika.
Pani Adrika pôsobí ako bláznivá osôbka, ale myslím to v dobrom. Srší z nej veľa pozitívnej energie, o čom svedčí aj jej outfit. Šatka USA mi príde mierne uletená, ale prekážajú mi jedine ponožky s prúžkami. Napriek tomu si myslím, že jej to veľmi svedčí.

reklama

 


Marta a Danka.

Tieto dámy zobrali oldies party vážnejšie a vybrali si elegantnejšie oblečenie. Hlavne pani Danka. Na akciách takéhoto typu sa medze nekladú, takže je len na nich, čo si oblečú.

 

 

reklama

Peter a Božena.
Toto bola akcia, pri ktorej sa vystriedalo viacero štýlov, od klasiky cez eleganciu až po maximálne uletené outfity. Pána Petra by som zaradil do klasiky a pani Boženku do elegancie.

 

 

 

Janka a Vladka.
Sú pestrofarebné ako papagáje, ale o to asi Janke a Vladke išlo. Pokiaľ sa takto neobliekajú vo všedný deň, tak to beriem ako vtipný výstrelok a je to O. K.

 

 


Milan a Martin.

Niečo mi hovorí, že títo dvaja páni tu boli baliť baby. Z ich výrazov tváre vidno dobrú náladu, z čoho usudzujem, že sa im to možno podarilo. Takže potom asi aj ich oblečenie bolo fajn.

 

 

Monika.
Pani Monika mi vyčarila úsmev na tvári. Napriek tomu vzorované tričko s pruhovanou vestou k sebe nepasujú a pančušky sa do sandálok neobliekajú. Jedine, že by celé oblečenie bola jedna veľká recesia. Vtedy by som to bral. Ale tie okuliare sú super!!! :)
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Cisárky Sereď
reklama