Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Imidž je nanič, radšej pohodlie

RELAX - Módna polícia | 20.6.2012, 12.25, Katarína Rosinová

Gospelový festival Lumen oslávil tento rok okrúhle dvadsiate výročie. Koncerty na námestí ani sprievodný program v amfiteátri a ďalších priestoroch si nenechalo ujsť približne desaťtisíc ľudí. Okrem Trnavčanov sme tu našli mladých z celého Slovenska aj zo zahraničia. Tých okrem programu a dobrého mena festivalu určite prilákal aj fakt, že festival je zadarmo. Ako to už býva nepísaným pravidlom, Lumen bez dažďa by ani nemohol byť. :) Aj tento rok koncerty spestrili prehánky, ktoré, našťastie, rýchlo prešli. Lumeňáci sa preto obliekajú predovšetkým prakticky a pohodlne, imidž bol až na druhom mieste. Ako ich outfity ohodnotil náš módny špecialista Mikuláš Santner, šéf modelingovej agentúry Flash? Hodnotí Mikuláš Santner

Módna polícia: Imidž je nanič, radšej pohodlie

Dominika z Trenčianskej Teplej a Lukáš z Veľkého Krtíša.
Vyzerajú, že sa veľmi dobre bavili, o čom svedčia úsmevy na ich tvárach. No na ich outfitoch by sa pár chybičiek našlo. Dominika mohla zvoliť iné tričko. Prekáža mi na ňom priveľa pásikov a nevýrazná farba. Povedal by som, že to je také tričko na doma.

reklama

 


 

Miro z Partizánskeho a Roman zo Šale.
Nie je to zlé, aj farebne sú fajn zladení. Ohodnotil by som ich priemernou známkou.

 


Alžbeta a Aneta zo Senice.

Dievčatá sa obliekli pekne a pohodlne a musím priznať, že im to svedčalo.

reklama

 

 


Lenka a Zuzana z Oravy.
Páči sa mi Lenkin outfit. Je to milé, dievčenské a primerané jej veku. Veľké plus dávam hlavne farebnosti, do ktorej sa obliekla, vďaka čomu pôsobí veselo a optimisticky. Škoda, že aj Zuzka sa farebnosťou neprispôsobila Lenke, boli by potom takým veselým duom.

 


Štěpán a Zuzka z Hradca Králové.
Štěpána hodnotím kladne. Zuzka sa asi viac pohrala s vrchnou časťou oblečenia. Biely pulóvrik so šatkou sú úplne fajn, ale nohavice a hlavne obuv, ktorú zvolila, vo mne vyvolávajú pocit, že si ich musela vypožičať od Štěpána. :)

 

 

Lenka a Barbora zo Senice.
Jedna je pestrejšia, druhá siahla po tmavších farbách. Nič ohurujúce, ale keďže ľudia na akciách takéhoto typu kladú dôraz pri výbere oblečenia a obuvi hlavne na pohodlie, tak som ani nič zvláštne nečakal.
 

Foto: Frido Vajs

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama