Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Ministerskí úradníci zaspali

AKTUALITY - Región | 23.12.2010, 00.00, Darina Kvetanová

KRIŽOVANY NAD DUDVÁHOM – Obecné cesty budú pravdepodobne nasledujúce týždne znečistené, ako počas nášho prejazdu. Stavebné firmy tu revitalizujú centrum obce, na ktorú získali Križovany financie z eurofondov.

Všetko by bolo v poriadku, ak by sa kontrolou verejného obstarávania úradníci na ministerstve nezaoberali až sedem mesiacov. „Zmluvu sme podpísali posledný októbrový týždeň. Jedna vláda skončila, druhá prišla, nikoho z nich však nezaujíma, že v zime sa stavať nedá,“ zdôvodnil starosta obce Ján Vrábel a dodal, že s prácami do jari už čakať nemohli. Križovanom totiž prešiel aj projekt z Európskej banky pre obnovu a rozvoj, v rámci ktorého zrekonštruujú budovu obecného úradu. „Práce však musíme stihnúť do konca februára, inak nám padne grant. Aby sme však mohli začať s úpravami na budove úradu, musí byť vedenie v zemi, a preto sa musíme s realizáciou prvého projektu poponáhľať,“ objasnil Ján Vrábel.

reklama

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama