Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Úplne naostro uprostred mesta

RELAX - Módna polícia | 2.7.2012, 00.03, Vladimír Kampf

Mená v tomto článku sú vymyslené. Nehľadajte za nimi žiadnu osobu či iného živého tvora. Výklady v Trnave uprostred mesta nevyzerajú kto vie ako vábne. Že by zákazníkov prehovárali svojim vzhľadom, aby si prišli do obchodu nakúpiť sa nedá povedať. Chýba im ruka šikovného dizajnéra. Poniektorí okolo nich denne prechádzame a ani si ich nevšimneme. Figuríny stoja vymódené v tých nešťastných výkladoch a čakajú na zákazníkov. Bezhlavé a aj s hlavami. Niektoré naboso, iné aj obuté. Všetky tam trčia naostro. Ani jedna z nich nemá spodnú bielizeň. Ako sú na tom z pohľadu nekompromisného módneho znalca? Spýtali sme sa majiteľa modelingovej agentúry Flash Mikuláša Santnera.

Módna polícia: Úplne naostro uprostred mesta

Amnézia a Gizela.

reklama

Vy ste tuším v tom čínskom bordeli našli a vyfotili len tie najlepšie výklady. Inak tie bábiky majú fakt božské mená. Aj napriek tomu sú tieto dve krásavice fajn oblečené. Dúfam, že aj dámy budem stretávať v tomto oblečení a neostane len na Amnézii a Gizke.

 

 

Eliška.
No Elišku ste tuším prichytili pri jarnom upratovaní, menení záclon a vetraní perín v okne. Tuším aj nový obrus prestrela. Na upratovanie je fakt vhodne oblečená, ale dúfam, že von takto nepôjde!

reklama

 


Ester a Bob.
Fíha, aký frajerský párik! Tak takéto stretávať na ulici, hneď si myslím, že som vo sne. Tento pár môže ísť pokojne na luxusnú exotickú dovolenku.

 

 

Junior a Džejna.
Obaja sú dobre oblečení na treking, alebo nejakú náročnejšiu letnú prechádzku. Konečne niekto ide pekne a značkovo oblečený na prechádzku do prírody a nie zase v teplákoch.

 

 

Servác a Britany.
Divočina! To sa mi fakt páči. Konečne nejaký odvaz a nie len zaužívaná šeď a konzervatívnosť. Už to tu bolo treba a dúfam, že to neostane len vo výklade, ale vyjde to aj do ulíc.

 

 

Vilko a Kača.
Jak si toto móže nékdo kúpit??

 

Foto: Vladimír Kampf

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama