Trnavské rybníky
reklama

Skúsená raketa Eva Máziková: Chlapom musela pohroziť striptízom

RELAX - Rozhovory | 3.7.2012, 12.35, Katarína Rosinová

Má šesťdesiatdva rokov, no svoj vek ignoruje. Oproti vrstovníčkam má Eva Máziková navyše dlhé blond vlasy, postavu ako prútik a veľké ústa, ktoré majú stále čo povedať.

Skúsená raketa Eva Máziková: Chlapom musela pohroziť striptízom

Eva Máziková je veľmi energická a bezprostredná osoba. Ukázala to aj v Dolnom Lopašove. FOTO: Michal Hlavatovič

reklama

 

Speváčka, ktorej je vždy všade veľa, nedávno zavítala do Dolného Lopašova, aby zabavila prítomných na majálese. Okamžite sa stala miláčikom publika a rozdávala úsmevy na všetky strany. O jej bezprostrednosti svedčí aj to, že mi pri rozhovore tykala. :)

 

Prečo si vás volajú na takéto akcie? Viete urobiť dobrú šou?
- Vieš čo, ono je to tak, že ja robím stále rovnakú šou, záleží na tom, aká iskra preskočí medzi ľuďmi. Vždy sa pozriem, ako sedia, a keď je málo ľudí, zídem z pódia medzi nich, aby som tam nestála ako sviečka. Dôležité je aj to, aké staré je publikum.

 

Akí diváci vám vyhovujú?
- Mne neprekážajú ani starí, ani mladí, ale ide o to, aby boli dobre pomiešaní. Ľudia už tým, že idú na moje vystúpenie, dávajú najavo, že sa chcú baviť, a ja zase robím všetko pre to, aby sa im to splnilo. Čiže je to spolupráca päťdesiat na päťdesiat.

reklama

 

Máte nejaký zaručený recept, ako rozprúdiť zábavu?
- Každý sa ma na to pýta, ale to asi príde samo. Ja vždy strašne veľa rozprávam, neviem, či si si to všimla. :) Všetko závisí od prvého momentu. Medzi pesničkami sa snažím zapojiť publikum.

 

Keďže som štyri roky na dôchodku, každé vystúpenie si doslova užívam. Ale minule som si nevedela rady. Vystupovala som pred čisto mužským publikom, bolo tam dvadsaťosem chlapov. Najskôr som si myslela, že to bude malina, ale to ti boli také slamy, že som mohla hovoriť, čo som chcela a nechytali sa. Tak som im povedala: Dobre chlapci, spev nepomohol, tanec nepomohol, tak sa začínam vyzliekať. A vtedy sa to roztrhlo. :)

 

Naozaj ste to urobili?
- Nie, vôbec som sa nevyzliekla, ale uvoľnila sa atmosféra. Potom som zobrala dvoch chlapov pod pazuchy a tancovali sme.

 

Čím sa nakopnete pred vystúpením? Nedáte si pohárik, ako sa na Slovensku patrí?
- Nie, ja takmer nepijem a teraz dva týždne vôbec. Evička musí byť štíhla do plavočiek. Ideme na dovolenku, tak musím nejako vyzerať. Aj keď ja už nie som bikinová, miniatúrne pásiky látky, to už nie je pre mňa. Ale keď idem medzi ľudí, musím si trochu dávať bacha.


Objavili ste sa v reality šou Farme. Ako sa vám tam páčilo?
- Veľmi, bola to sranda. Strávila som tam dva dni, len škoda že v televízii je to zostrihané a dokopy nič tam nedali. Ináč nechápem, prečo sa nad prácou na farme niekto pozastavuje, veď takto žili naše staré mamy a niekde tak žijú ľudia dodnes. Pre mladých je to ťažké, pre mňa by to nebolo až také náročné. Na tri mesiace by som tam ale nešla, stačili dva dni. :)

 

Speváčka sa už teší na to, ako bude starou mamou. FOTO: Michal Hlavatovič

 

Našťastie, o vás sa tam postarali. A vy ste im zase predviedli šliapanie kapusty, ktoré sme vo vašom podaní mohli vidieť vo filme Pacho, hybský zbojník.
- Na to sa ma pýtalo veľa ľudí. Netušila som, že je to až taký kultový film. Bol natočený ešte v roku 1976. Vtedy som bola ešte mladá... Ktosi mi povedal, že nie som stará, mám len veľa skúseností a zážitkov. To sa mi páči, lebo ja sa stará necítim.

 

Rada sa bavím s mladými, s manželom chodievame v Mníchove na diskotéky. Ostatní tam fajčia a pijú, ja si to odtancujem, unavím sa a idem spať. :) Keď sa stretneme s kamarátkami, nemáme problém obliecť sa do kože a ísť sa zabávať. Samozrejme, sú veci, kedy si poviem, že to nie je adekvátne môjmu veku.

 

Naozaj si to občas poviete?
- Určite. Záleží, na akú akciu ideš. Môj manžel je veľmi seriózny a pracuje vo vysokom biznise. V spoločnosti sa musím podľa toho správať. Keď som niekde sama, rozprávam jeden vtip za druhým, ale keď som s ním, som len manželka, lebo v tej chvíli tam nie som ja tá dôležitá.


Viete o tom, že niektorí ľudia vás vnímajú negatívne?
- To je logické, každý človek má svoj názor. Zo zásady nečítam, čo je napísané na internete, lebo to je všetko inkognito. Nech mi niekto povie do očí, čo si o mne myslí, a ja mu zase poviem, čo si myslím o ňom. V novinách sa popíšu aj veci, ktoré ty vôbec nepovieš. To zažilo strašne veľa kolegov.


O vás nikdy nič také nenapísali?
- Nie, len možno raz jednu drobnosť počas Let´s dance, ale inak s tým nemám problém. Som totálne pozitívny človek, nemám na krku žiadne škandály, takže ani nie je o čom písať. Viem, čo robím a nehanbím sa za to.


Žijete v Nemecku, chodievate na Slovensko často?
- Som tu len na pár dní a zase idem naspäť. Mali sme u nás Deň otcov a manželovi som dala najkrajší darček – pár dní bezo mňa. :) Ale je to milé, že sa na seba o to viac tešíme, aj po tisícpäťsto rokoch manželstva. Prežitých.

 

Váš syn Benjamín sa nedávno oženil. Babičku z vás ešte neurobil?
- Zatiaľ nie, bábo ešte ani neplánujú. Ale ja sa už veľmi teším na to, ako budem stará mama Eva. :)
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama