S bývalou reprezentatkou Karperovou treba stále počítať

ŠPORT - Atletika | 9.7.2012, 11.12, Tatiana Čuperková

Na atletickom štadióne na Maladej Garde v Bratislave sa konali preteky olympijských nádejí v rámci Grand Prix Slovenka.

V skoku do diaľky si na tohtoročných majstrovstvách Slovenska vybojovala Karperová bronz. A to má za sebou vážne zranenie ramena. Foto: archív AŠK Slávia Trnava

Nechýbali na nich ani zástupcovia Slávie Trnava. Medzi žiakmi zažiaril Michal Karel, ktorý vyhral beh na 100 metrov prekážky časom 14,76 s. V juniorskej kategórii si najlepšie počínala Petra Čavajdová, ktorá skončila tretia v behu na 400 metrov (61,58 s).

Súťažný dres si znova obliekla aj bývalá reprezentantka Miriam Karperová, ktorá okrem bežeckých disciplín predvádza svoje umenie aj v skokanskom sektore. A to napriek tomu, že už môže pretekať v kategórii veteránov.