Trnavské rybníky
reklama

Za dverami: Starnúci rockeri

BLOG - Za dverami | 11.7.2012, 22.58, Katarína Rosinová

Hity starých dobrých Guns N´ Roses patria k mojim obľúbeným, no zdá sa, že Zbrane a ruže už nie sú ani takí dobrí, ako len starí. A statočne im z toho prepína.

Onedlho zavíta celá zostava (z pôvodnej ostal už len líder Axl) do Piešťan. Keď som túto správu zachytila, povedala som si, že ich šou si nenechám ujsť.

reklama

 

No vzhliadnutie videí z niekoľkých koncertov, ktoré ukazujú, že páni už nie sú vo forme, ma utvrdili v tom, že si radšej ich piesne vypočujem doma. Aby som neprišla o ilúzie. I keď neviem, či sa tak už nestalo po prečítaní zoznamu požiadaviek kapely.

 

Vo vyše päťdesiatstranovom manuáli, ktorí dostali organizátori, sa píše o samostatnej miestnosti pre speváka s kúpeľňou, toaletou, pohovkami, stolíkmi, sprche s čiernym závesom a tlmiacimi svetlami. Axlova šatňa má byť klimatizovaná na dvadsaťdva stupňov a musí v nej byť tridsaťšesť bielych a červených ruží vo váze z číreho skla.

 

Potrebuje aj telocvičňu a jeho produkčný tím dve kancelárie plus ďalších deväť miestností. Žiadajú aj chiropraktika, masérku, ladiča klavírov, skúseného lekára a policajný sprievod! Počas celej šou majú byť pre členov skupiny pripravené kyslíkové prístroje, presne určené jedlá a nápoje a mnoho ďalších prkotín.

reklama

 

Kapela si neželá, aby návštevníci počas koncertu fotografovali alebo zhotovali videozáznamy, bude to prísne kontrolované. Pri tých všetkých výstrelkoch si fanúšikovia nemôžu byť istí, či na koncert nebudú čakať niekoľko hodín, ako sa to kapele stáva.


Našťastie, nie všetci starnúci rockeri patria do dôchodku. Niektorí sú ako víno - čím ďalej, tým lepší. Dôkazom je nedávny koncert mojej srdcovej kapely Pearl Jam v Prahe. Koncert, ktorí zanechal vo fanúšikoch tie najsilnejšie dojmy. A aké špeciálne požiadavky mali? Vraj žiadne...
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama