Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Modelky a modeli s diplomami

RELAX - Módna polícia | 15.7.2012, 14.27, Katarína Rosinová

Po úspešnom zvládnutí štátnic čaká na absolventov príjemnejšia časť ukončenia výšky. Najjednoduchšie by bolo mať promócie v rovnošatách s typickou hranatou čiapkou. No to by zase nebol taký zaujímavý pohľad pre zúčastnených, ako keď si pre diplom prichádzajú nahodené mladé ženy a elegantní mladí muži. Outfity čerstvých magistrov a magisteriek z Univerzity sv. Cyrila a Metoda hodnotil Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Pri pohľade na niektoré róby to vyzeralo ako módna prehliadka. Veď posúďte sami.

Módna polícia: Modelky a modeli s diplomami

Katarína.
Jemná ružová farba šiat a čierna farba lodičiek s kabelkou nejdú príliš dohromady. K šatám by sa viac hodili strieborné lodičky a doplnky. Myslím si však, že k jej svetlej pokožke mohla zvoliť inú, výraznejšiu farbu šiat.

reklamaKristína.
Keby Kristína odložila kabelku, ktorá sa štýlom ani farbou k zvyšku oblečenia absolútne nehodí, bolo by moje hodnotenie kladné. Šaty jej svedčia. Zvolila i vhodnú farbu sandálok. Len by som rád upozornil na pančušky v nich. Je to maximálne out.

 

 

Lucia.
Je to elegantné, ale u mladej baby ako je Lucia by som si vedel predstaviť niečo šmrncovnejšie. I účes a make-up... Celé je to ako spred pätnástich rokov.

reklama

 

 

Marek a Barbora.
Barbora si vie uctiť udalosť, akou sú promócie. Zvolila si krásne dlhé šaty i vhodné jemné doplnky. Pekné. Marekovi sa asi príliš fotiť nechcelo, napriek tomu sú jeho sako s košeľou O. K.


Robo, Andrej a Peter.
Čomu sa asi tak smejú? Asi sa videli v zrkadle. :) Veselé trio i čo sa farieb týka.

 

 

Zdenka a Andrej.
Zdenkina vizáž nie je zlá, ale tento outfit si viem lepšie predstaviť niekde na dovolenke pri mori. Andrej dal prednosť elegancii, čo je samozrejme veľké plus.


Foto: Michal Hlavatovič

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama