VIDEO + FOTO: Zápas Spartak - Sligo Rovers okom objektívu
ŠPORT - Futbal - Spartak | 19.7.2012, 23.15, Ján Král
Írske počasie, výborná atmosféra, veľmi dobré nasadenie a zaujímavý futbal. Stretnutie Spartak Trnava - Sligo Rovers by sme mohli takto podobne komentovať ďalej. Prinášame vám však duel pohľadom fotografa.

Hráčov vyvádzali na ihrisko prípravkári v tričkách vyrobených špeciálne k tomuto zápasu.
reklama
VIDEO - názory po zápase:
Sligo Rovers.
Tréner Ian Baraclough rozdával svojim írskym zverencom pokyny počas celého zápasu.
Prvý a veľmi dôležitý gól andelov vsietil Miroslav Karhan (vľavo).
Z Írska pricestovalo povzbudiť svoj tím asi dvesto priaznivcov.
"Po závere prvého polčasu som mal obavy, aby sme neinkasovali šesť gólov. Veril som však, že chlapci dvihnú hlavy. To sa aj stalo," vravel na tlačovke kouč Sliga.
Pavel Hoftych sa tešil z víťazstva, mrzel ho však inkasovaný gól na domácej pôde. Pohárová matematika býva zradná.
Kotel trnavských fanúšikov bol na severnej tribúne. Duelu vytvorili napriek silnému dažďu skvelú atmosféru.
V druhom polčase andeli často ležali na trávniku.
Tomačeka dokonca museli vystriedať kvôli zraneniu.
Íri boli cez polčas zrelí na uterák. Vedeli to aj ich fans. V druhom dejstve však vyšlo slnko a vznikla aj dúha. Napokon Sligo strelilo gól a odchádza s nádejou na zvrat v odvete.
TEXT: Ján Král, FOTO: Michal Hlavatovič