Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Sen o láske sa rozplynul. Farmárova vyvolená na rande neprišla

RELAX - Príbehy | 27.7.2012, 19.34, Katarína Rosinová

Snažil sa ako mohol, no aj tak mu to nevyšlo. Televízny farmár Pavol Maceka z Drahoviec sa chcel prostredníctvom našich novín spojiť s dámou svojho srdca, ktorú stretol v piatok trinásteho v trnavskom Tescu. Skúšala si tam červené šortky a prehodili spolu pár slov. Z Pavlovej strany to bola láska na prvý pohľad.

Sen o láske sa rozplynul. Farmárova vyvolená na rande neprišla

Vyše hodinu a pol stál Pavol oproti vchodu do hypermarketu. Márne. FOTO: Autorka

reklama

 

„Hneď ako som ju zbadal, pocítil som niečo zvláštne. Po všetkom tom trápení, bolestiach a útrapách v mojom citovom živote mi pri pohľade na ňu konečne bolo príjemne a naplnene,“ povedal v nedávnom rozhovore.

 

Ženu, o ktorej nevie nič a nemá na ňu ani kontakt, vyzval prostredníctvom Trnavského hlasu, aby prišla dnes, teda 27. júla, okolo piatej poobede pred hypermarket, v ktorom sa stretli. On sa dostavil, ona však nie.

 

„Doviezol ma synov kamarát. Čakám tu už hodinu a pol. Počkám ešte desať minút a pôjdem preč,“ povedal pred šiestou hodinou. „Akurát čo sa na mne jeden chlapík smial ako blázon.“ Na tvári mu bolo vidno sklamanie.

reklama

 

„Som si istý, že článok v novinách nečítala a o pozvánke na stretnutie sa nedozvedela. Veď keby o ňom vedela, určite by prišla,“ nepochybuje farmár, ktorému by vraj nevadilo, ani keby dáma bola zadaná. Aspoň by sa priateľsky porozprávali. „Škoda, tak dobre mi rezala. Neverím tomu, že sa ešte niekedy stretneme. Ja ani do Trnavy nechodievam, skôr do Piešťan....“ uvažuje.

 

Ľutuje, že si od neznámej nevypýtal telefónne číslo. "Keby ma nevolal kamarát, že už musíme ísť, dopadlo by to inak." Teraz sa s ňou nemá ako spojiť. No ak by sa jeho vyvolená v tomto článku našla, nech sa neváha ozvať. Kontakt na Pavla máme v redakcii.

 

Čítajte viac:

Farmár Pavol hľadá dámu v červených šortkách. Počká ju pred Tescom!

 

Farmár Pavol sníval o žene a o kozách. Nemá ani jedno
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama