Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Predavači išli s kožou na trh

RELAX - Módna polícia | 29.7.2012, 07.41, Katarína Rosinová

Stoja z druhej strany pultu a ich úlohou je byť k zákazníkovi milý, poradiť a pomôcť mu. Ak chcú urobiť dobrú tržbu, bez správneho prístupu to nejde. Dôležitý je aj celkový dojem. Radšej si kúpite nové šaty u upravenej, pekne oblečenej predavačky, ako u zanedbanej ženy v teplákoch.

Módna polícia: Predavači išli s kožou na trh

Hodnotí Mikuláš Santner.

Nový Hlohovec
reklama

 

To nemusí platiť len o butikoch, ale pokojne aj o obchodoch s liturgickými predmetmi. :) Iné typy predajní a prevádzok si zase vyžadujú skôr pohodlné oblečenie, resp. pracovný odev. Rozhodli sme sa, že si posvietime na rôzne obchodíky v Trnave a ich zamestnancov, no vôbec to nebolo jednoduché. Väčšina z nich nás odbila s tým, že nie sú vhodne oblečení. Smutné.

 

Tí, ktorí sa odvážili a nechali sa odfotiť, svojmu outfitu verili, navyše, boli všetci veľmi príjemní. Vedia, ako sa robí biznis. Ani Mikuláš Santner, šéf modelingovej agentúry Flash, nenašiel veľa toho, čo by im vytkol.

 

 

reklama

Alena, luxusný butik Martex.
Topánky sú pekné, aj červený lak na nohách. Rifľová bunda je tiež veľmi zaujímavá. V podstate i nohavice, ale... Jednotlivé časti sú fajn, je to pekné, len mi to dokopy akosi nepasuje. Niečo mi tam proste nesedí.

 

 

Celestína, točená zmrzlina pri ZOC MAX.
Ponožky v šľapkách vyznejú komicky, ale keďže je pani Celestína celý deň schovaná za pultom, tak sa to dá pochopiť. Len dúfam, že ponožky do letnej obuvi inokedy nenosí. Inak O. K.

 

 

Jana, P.N.T. nábytok.
Vzhľadom na typ postavy sa pani Jana obliekla úplne vhodne. Pastelové farby jej pristanú.


Adriána, obchod s liturgickými predmetmi St. Anna.
Pekná, elegantná dáma. Tento štýl jej svedčí. Až na jeden malý veľký detail, ktorým sú pančušky v topánkach s odrezanou špicou. Farebne sa tieto topánky tiež k zvyšku veľmi nehodia. Škoda, že pani Adriána nezvolila červené lodičky, vtedy by to bolo super.

 

 

Matej, Airsoft Military Shop.
Mladý muž sa svojím štýlom do military shopu maximálne hodí. Nemám mu čo vytknúť.
 

Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama