Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Spartakovské pásiky zoštíhľujú

RELAX - Módna polícia | 6.8.2012, 16.06, Katarína Rosinová

Mnohí sa na nákupy vyobliekajú krajšie, ako keby išli do mesta na kávičku. My sme zavítali k zábavno-nákupnému centru na Prednádraží. V aktuálnej módnej polícii dobre obstáli dámy v strednom veku, ktoré ukázali svoj zmysel pre eleganciu. Nesnažia sa byť výstredné ani obliekať sa do vyzývavých modelov. Vedia, čo si môžu dovoliť a čo im pristane, pričom nezabúdajú ani na doplnky. Ich vkus ocenil aj Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash. Ozaj, v čom chodíte nakupovať vy?

Módna polícia: Spartakovské pásiky zoštíhľujú

Erika a Brok z Trnavy.

reklama

Vzhľadom na typ postavy si Erika veľkú extravaganciu dovoliť nemôže. A preto si myslím, že na bežný deň, na prechádzku s Brokom sa obliekla úplne vhodne.

 

Jánoš z Rumunska.
Oblečený je vcelku fajn. Je vidno, že je to cudzinec.

reklama

 

 

Anna z Trnavy.
Pani Anne by som odporučil vymeniť kabelku. Keďže šaty majú vzorovaný pás, v kontraste so vzorovanou kabelkou je tam toho priveľa.

 


 

Mária z Brezna.
Pani Márii tričko spartakovských farieb pristane. Asi vie, že pásiky zoštíhľujú. Trojštvrťové nohavice si tiež môže dovoliť. Veľké plus dávam za náhrdelník.

 

Alena od Trnavy.
Pani Alenku musím len a len pochváliť. Je to dáma v rokoch, čomu prispôsobila i svoje oblečenie. Páči sa mi, že v tieto teplé letné dni stavila na svetlé farby. A vďaka bižutérii na krku vidno, že myslela aj na doplnky.

 

 

Štefan z Trnavy.
Je to také pohodové. Myslím si, že sa takto vyfešákoval, lebo išiel na rande. :)
 

Foto: Michal Hlavatovič

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
Kúpele Smrdáky
reklama