Trnavské rybníky
reklama

Abnormálna situácia v Mime Trnava

ŠPORT - Futsal | 15.2.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

Mimu Trnava čaká v piatok posledný zápas základnej časti Kyma extraligy. Tréner Jozef Duhony ešte stále trávi pilulku horkosti po zahanbujúcej prehre jeho tímu 1:9 so Slov-maticom Bratislava.

Abnormálna situácia v Mime Trnava

Tréner Duhony má pred posledným zápasom ligy vrásky na čele. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama
Pred publikom v rodnom meste sa chcel hrou svojich zverencov určite pochváliť. „Príčiny našej prehry treba hľadať len v našom výkone. Mnohí hráči sa kvalitatívne ani len nepriblížili k svojmu štandardu. Škoda, pretože diváci si nezaslúžili takéto niečo vidieť.“
Už teraz je isté, že sa Mima stretne vo vyraďovacej fáze s PKP Košice. Otázne zostáva, na pôde ktorého celku sa bude začínať séria. V predposlednom zápase základnej časti sa zrodilo obrovské prekvapenie práve na úkor PKP, ktoré doma prehralo so Žilinou 3:4. To nahráva do kariet práve mimákom. „Znamená to, že máme svoj osud stále v rukách. Ak vyhráme v poslednom zápase nad RCS Košice, nemusíme sa pozerať na to, ako bude hrať PKP na pôde FTVŠ. Mnohé tímy sa v závere súťaže dokážu vybičovať k lepším výkonom. Pohľad na tabuľku hovorí, že na play-off si môžu siahnuť aj posledné dva tímy súťaže,“ vysvetľoval Duhony.
Mima sa v záverečnom zápase základnej časti predstaví v piatok na palubovke RCS, no už teraz je jasné, že z trnavských hráčov bude k dispozícii iba kapitán Peter Sládeček. „To je abnormálna situácia, ale, bohužiaľ, nič s tým neurobím. Mnohí hráči nemôžu cestovať pre pracovné, rodinné alebo osobné záležitosti. Ľuboš Kopčan nebude môcť nastúpiť pre tri žlté karty. Budeme o body bojovať s tým kádrom, ktorý bude k dispozícii,“ povzdychol si.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama