Trnavské rybníky
reklama

Exfarmár Tomáš Mrva: Frajerku ľúbi po taliansky

RELAX - Rozhovory | 13.8.2012, 09.30, Katarína Rosinová

Do televíznej šou išiel s veľkými ambíciami a svoje rodné mesto reprezentoval viac než dobre. Aj vďaka skúsenostiam s manuálnou prácou v komunite, v ktorej sa dostával zo závislosti od ľahkých drog, sa mu podarilo postúpiť až do finále.

Exfarmár Tomáš Mrva: Frajerku ľúbi po taliansky

Po návrate si doprial nové auto aj kérku.

Fragile v Dome Kultúry
reklama

 

Televízny farmár Tomáš Mrva (24) sa už niekoľko týždňov teší z pohodlia trnavského bytu, kam sa po skončení súťaže vrátil. Priateľka Dominika mu odpustila románik so sexicou Gabikou, a tak sa zdá sa, že sa v jeho živote všetko vrátilo do starých koľají. Aspoň na prvý pohľad.


Čo máš nové po návrate z Farmy?

- Konečne som si kúpil auto – čierny Opel Tigra. A ešte mi pred pár dňami pribudlo nové tetovanie na ľavom ramene – bílý andel s nápisom Spartak Trnava. Aj na auto som si dal spartakovskú nálepku ako správny fanúšik. :)


Kúpil si si ho z peňazí z výhry, o ktorú sa s tebou podľa dohody podelil víťaz Rado?
- Nie, to boli peniaze, ktoré mi pridelili ostatní za to, že som na farme veľa robil. Výhra ešte Radovi neprišla, ale platí všetko, na čom sme sa dohodli.

reklama


Z jeho päťdesiattisíc eur teda dostaneš polovicu. Na čo peniaze použiješ?

- Chcel by som si otvoriť vlastnú taliansku reštauráciu tu v Trnave. Zatiaľ stále pracujem v pizzerii v Suchej nad Parnou, len som si zariadil zmeny tak, aby som mohol pohodlne hrať futbal a stíhal chodiť na tréningy a na zápasy. Futbal je teraz v mojom živote na prvom mieste. Naďalej hrám za Zvončín, lebo je tam dobrá partia a dobrí hráči.


Čo je pravdy na tom, že chceš odísť do zahraničia?
- To už nie je pravda. Keď som to hovoril v relácii Bez servítky, chceli sme ísť s Dominikou preč. Mám pocit, že nám nikto nepraje, aby sme boli spolu. Každý len vymýšľa hovadiny, všetko prekrúcajú.


A ste spolu, alebo nie?
- Sme, ale je to taký taliansky vzťah. Hádame sa a strašne žiarlime jeden na druhého.


Dominika ťa do šou nechcela pustiť, no ty si aj tak išiel. Stálo to zato?
- Nie, nestálo. Lebo som spravil to, čo som spravil. Problémy. S Dominikou sme mali veľmi zlé obdobie, bola medzi nami vojna. Našťastie, už to trošku ustalo, ale nikdy sa to nevráti naspäť do stavu, v akom to bolo predtým.


Keď si išiel do súťaže, veril si, že ženám na farme odoláš. Dopadlo to však inak a ty si frajerku podviedol priamo pred kamerami.
- No... neodolal som.


Keď sú ľudia zavretí taký dlhý čas na jednom mieste, asi to s nimi robí všeličo. Myslíš, že by sa to stalo každému?
- Stalo sa to tam viacerým, no chce to asi pevnú vôľu. A menej alkoholu. Ten k tomu do veľkej miery prispel.


Stálo to celé za to?
- Nestálo, ani za tie peniaze.

 

Ďalšiu ponuku Markízy odmietol.


Dala ti súťaž niečo dobré?
- Asi áno, ale to by som musel porozmýšľať. Boli tam pekné momenty, napríklad keď sa narodilo malé jahniatko. Tiež som tam spoznal dobrých ľudí, ako sú Rado, Ľudka, Adam, Lucia... To sú tí, ktorí čo povedia, to platí. Nerozprávajú len tak do vetra, ako napríklad Roman či Monika.


Okúsil si aj odvrátenú tvár popularity. Bulvár premieľa tvoje súkromie a píše o všetkom, čo sa okolo teba len šuchne. Ako sa s tým vyrovnávaš?
- To je pravda. Minule po jednej akcii o mne napísali, že som dal piť Luciinej malej dcére vodku s džúsom, čo nebola pravda. Celé to prekrútili. Hneď ako som si ráno kúpil noviny, volal som do redakcie. Začali mi vysvetľovať, že to oni tak musia robiť, že musia zveličovať, aby ich ľudia čítali...


Ako sa vyrovnávaš s tým, že si mediálne známy?
- Ja som taký istý človek ako predtým. Zmenilo sa jedine to, že na mňa ľudia na ulici pozerajú. Minule som išiel po nákupnom centre a za mnou dvadsať malých chlapcov. Prišli ku mne, aby som sa im podpísal na ruku, na tenisky, na loptu. Povedal som im, že ich rodičia zabijú, keď im popíšem veci, ale nakoniec som to urobil. :)


Tiež mi pribudlo veľa nových, falošných kamarátov. Keď som mal pred Farmou dvadsať kamošov, teraz ich mám tisíc. To sú takí ľudia, čo ma predtým ledva pozdravili, teraz sa pristavia a chcú sa rozprávať.


Keby si mal porovnať Farmu a tvoj pobyt v komunite Cenacolo, v čom to bolo iné?
- Farma bola len taká hra. Každý vedel, že to sa onedlho skončí a pôjde domov, či už o týždeň alebo o dva mesiace, ale pôjde. Napríklad každý tam v podstate mohol spať, koľko chcel. Keby nás niekto budil o piatej ráno a museli by sme trištvrte hodinu kľačať alebo hneď začať robiť až do večera s polhodinovou prestávkou na obed, to by bolo iné.


Takže pre teba to bolo jednoduchšie, keď si žil už aj v horších podmienkach.
- To sa nedá porovnávať.


Čo ti na Farme najviac chýbalo?
- Asi ten futbal.


Je leto, chystáš sa na dovolenku?

- Chcel by som ísť aj s Dominikou do Talianska, do tej časti, kde som žil – Livorno. Je tam krásne a nechodia tam žiadni turisti, lebo tam nie sú hotely. Išiel by som navštíviť aj ľudí v komunite.

V zime by som chcel ísť na Kubu, ale lákajú ma aj iné exotické krajiny, ako napríklad Vietnam alebo Thajsko.


Uvidíme ťa v krátkom čase v nejakej inej reality šou?
- Nie! :D Je pravda, že Markíza ma už volala do ďalšej súťaže, ale odmietol som. :)

 

Foto: Michal Hlavatovič
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama