Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Piešťanské letisko plné exotov

RELAX - Módna polícia | 22.8.2012, 10.57, Katarína Rosinová

Druhý augustový víkend ste mohli na piešťanskom letisku stretnúť podivuhodné individuá. Pohybovali sa tu fúzači, indiánski náčelníci, letušky a piloti, námorníci aj ženy odeté ako Coco Chanel. Výnimkou neboli exoti, ktorí akoby práve prišli z olympijských hier. Tretí ročník hudobného festivalu Grape mal totiž svoj dress code. Samozrejme, najviac bolo typicky festivalovo oblečených jedincov, v ktorých výbave nechýbali roztrhané rifle, slamené klobúky a štýlové okuliare. Mikulášovi Santnerovi z modelingovej agentúry Flash sa hodnotilo jedna radosť.

Módna polícia: Piešťanské letisko plné exotov

Eulália s vymysleným menom.

reklama

 

Dúfam, že si Eulália odskočila z domu narýchlo kúpiť pivo otcovi, vrátila sa naspäť domov, nezabudla sa prezliecť a vrátila sa na festival v niečom originálnejšom.

 


Martin a Matúš.
Pohodičkoví chalani. Na festival, ale aj na bežné letné dni môže byť.

reklama

 


Martin.
Tieto náušnice, ktoré sú v poslednej dobe veľmi obľúbené u mladých, veľmi neuznávam, ale ak to považuje Martin za dôležité, nech si ich nosí. Vymenil by som mu však ponožky.

 


Mathias a Jakub.
Jednoduché, moderné a pohodlné, taký je Mathiasov outfit. Jakubov outfit by som nazval mierne bláznivým a uleteným, čo umocňuje i jeho úsmev. :)

 


Peťo, Zdenka a Peťo.
Z akejže leteckej spoločnosti je toto trio? Nechápem, čo to vlastne chcelo byť, ale asi je to zámer. Mimochodom, Zdenkine topánky sú štýlové, ale k zvyšku oblečenia sa vôbec nehodia.

 

 

Peťo.
Peťo alias plážoman. Chcel byť taký dokonalý, že sa dokonca jeho oblečenie farebne hodí k nafukovačke. Keďže nevidím nohavice, viac k tomu nemám čo povedať.

 

Foto: Michal Hlavatovič
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama