Bejzbaloví majstri sa v sobotu stretnú v exhibičnom zápase
ŠPORT - Bejzbal | 24.8.2012, 09.03, Ján Král
Klubové legendy sa znova stretnú v akcii. Bývalí hráči bejzbalového klubu Angels Trnava sa 25. augusta znova predstavia v zápase. Borci, ktorí pre oddielové farby vybojovali niekoľko gro z jedenástich majstrovských titulov, sa stretávajú na podobnom zápase každoročne.
Na ihrisku MtF STU sa odohrá exhibičný duel. Foto: Michal Hlavatovič
Hráči sa začnú na ihrisku na Prednádraží stretávať v sobotu okolo 11.00, predpokladaný začiatok súboja je o 13.00.
Tentoraz pozvali na stretnutie aj bývalých protivníkov zo Spiders Bratislava. Bude sa teda na čo pozerať. Vstup pre fanúšikov je tradične zdarma.





Spartak na úvod prípravy podľahol Tepliciam
Roman Procházka zostáva v Spartaku, andeli odcestovali na sústredenie
V Spartaku skončila aj dvojica Balkáncov, odchody hráčov sú na čísle 11









