Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Bronzové krásky z kúpaliska

RELAX - Módna polícia | 26.8.2012, 14.11, Katarína Rosinová

V Trnave máme dve kúpaliská, ktoré v horúcom augustovom počasí praskajú vo švíkoch. My sme však tentoraz nehodnotili kúpaliská, ale plavky. Na Družbe sme našli niekoľko čokoládových krásavíc a krásavcov. Mladé mamičky sa hrdo chválili detičkami. Tri slečny v bikinách zapózovali mimoriadne ochotne, asi si boli vedomé svojich kvalít. Chalanom odkazujú, že všetky sú voľné! Evu a Jožka sme museli prehovárať trochu dlhšie, ale nakoniec sa nechali zvečniť. Na pamiatku, v ten deň mali totiž výročie. Tak si prečítajte, čo na to všetko hovorí znalec Mikuláš Santner, majiteľ modelingovej agentúry Flash.

Módna polícia: Bronzové krásky z kúpaliska

Daniela, Travis a Sadie.
Ak je Daniela mamou týchto dvoch detičiek, tak vôbec na to nevyzerá. Tipoval by som ju na ich staršiu sestru. Ich plavky sú fajn.

Nový Hlohovec
reklama


 

Denisa a Romanko.
Denisine plavky sa mi páčia, majú peknú farbu i vzor. Pekné sú aj „medziprsťáky“ na jej nohách. Romanko je O.K.

 

 

reklama

Jozef a Eva.
Hovorí sa, že klasické plavky sú z hygienického hľadiska vhodnejšie na kúpanie, ako bermudy. V krytej plavárni by mal možno Jozef problém, že by ho tam nevpustili. Ale samozrejme, závisí od neho, čo mu je pohodlnejšie. Eve by sa namiesto tohto horného dielu viac hodili plavky s kosticou.

 

 

Michaela, Callum a Sofia.
Podarené! Je tam veľa farieb a vzorov, to sa deťom na kúpanie priam pýta. U mňa vedie Sofia :)

 

 

Miška a Martin.
Na pekné opálené telá sa takéto výrazné farby hodia. Plavky na nich pekne vyniknú.

 

 

Monika, Táňa a Diana.
Baby majú pekné štíhle postavy, takže vyzerajú v plavkách, resp. plavky na nich, dobre. A práve vďaka figúram mohli pokojne siahnuť i po niečom extravagantnejšom.

 

Foto: Michal Hlavatovič
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama