Trnavské rybníky
reklama

Šoková terapia: Sex má byť ako sopečná erupcia či cunami

BLOG - Šoková terapia | 6.9.2012, 12.49, Tatiana Čuperková

Na začiatku každého vzťahu velia všetkým rozhodnutiam hormóny. Všetko, čo dvaja ľudia robia, je podriadené chtíču. Spoločné zaspávanie je takmer rituál.

Šoková terapia: Sex má byť ako sopečná erupcia či cunami

Ilustračné foto: shutterstock.com

reklama


Posteľ môže byť veľká ako letisko, ale zaľúbencom stačí veľkosť jednoeurovky, na ktorej sa túlia jeden k druhému, vzájomne prepletení. Je to nepohodlné, ale zaľúbenci to tak robia.


Spoločné raňajky sú rituálom, obaja sa snažia pôsobiť pri stole distingvovane a čarovne. Jeden pred druhým sa snažia byť dokonalí, upravení a tvária sa, že ani nevykonávajú klasické telesné vyprázdňovanie. Dokonca ani nehrešia, lebo čo by si ten druhý pomyslel.


A po niekoľkých týždňoch nastáva prvý obrat. V posteli je dôležitejšie pohodlie ako vzájomná blízkosť. Raňajky už nie sú pripravené s dokonalým prestieraním. Už aj mejkapu ubúda a žena to hrá na naturálnu krásu.

reklama

 

Muž sa prestane ovládať a vydáva zvuky bežné k životu. Lebo však to neodfaxuješ ani nevypotíš. A vulgarizmy sa vracajú späť do bežného slovníka.


A čo potom samotný sex? Na začiatku jeho toľko, že sa obaja takmer nezoderú. Tu ja zákon o teple vyvolanom trením jasným dôkazom. A po niekoľkých týždňoch, prinajlepšom mesiacoch dochádza aj v tejto oblasti k útlmu.

 

Lebo aj to vzájomné nažhavenie už pohaslo. Kým predtým sa hľadala každá voľná chvíľa na sex, neskôr sa hľadajú aktivity, ktoré ho nahradia.


Po rokoch spolužitia dokonca dôjde k radostnému zisteniu, že keď jeden z partnerov sex nechce, ten druhý sa poteší, že sa nemusí narobiť.

 

Čím to je, že sa všetko takto zmení? Tým, že sa ľudia už dokonale poznajú a nemá ich čo prekvapiť? Zmení sa vášeň na úctu a porozumenie? Prečo by nemohol byť celý vzťah ako jedna veľká sopečná erupcia, zemetrasenie a cunami dokopy? Neviem, ale ja sa pokúsim všetky tieto živly rozduchávať čo najdlhšie.


TATIANA ČUPERKOVÁ

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama