Trnavské rybníky
reklama

Krásna svadba! Nevesta a ženích prišli do kostola na bicykli

BLOG - Trnavskými očami | 17.9.2012, 10.48, Ján Král

Dovoľte mi po víkende trochu sentimentu. Trnava má rôzne prívlastky. Hovorí sa o nej ako o meste kresťanskom, futbalovom či študentskom. No mám pocit, že ju môžeme označiť aj za jedno zo slovenských centier lásky.

Krásna svadba! Nevesta a ženích prišli do kostola na bicykli

Do kostola každý zvlášť. Foto: Ján Král

reklama


I vďaka trom vysokým školám tu vzniklo mnoho pevných vzťahov. Svoje by o tom vedel rozprávať aj pár, ktorý si cez víkend povedal svoje áno.


Ich životné cesty sa pretli na pôde Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda. Keď sa pred rokmi uvideli prvýkrát, ešte netušili, že raz z nich budú manželia.


Napokon to tak osud chcel, že priateľstvo prerástlo po skončení štúdia postupne do lásky. Výsledkom bol manželský sľub, ktorý si dali Anton Repka a Anna Gamrátová v sobotu 15. septembra v Bazilike sv. Egídia v Bardejove.

reklama

 

...a z obradu už pekne spolu. Foto: Ján Král


Anka je známa tvár z televíznej obrazovky. V Slovenskej televízii pracuje ako športová redaktorka a moderátorka. Prvé skúsenosti pred kamerami zbierala v Mestskej televízii Trnava. Tonko sa ako asistent vedúceho vydania stará v redakcii televízie TA3, aby všetko klaplo ako má.


Mimochodom, ide o dvojicu s veľmi kreatívnymi nápadmi. Za všetky spomeňme, že na obrad prišli na bicykloch. Každý na svojom, no na hostinu už odchádzali na spoločnom – štvorkolke s nápisom novomanželia. Viezli sa vysmiati a spokojní, k čomu im tlieskalo takmer dvesto blízkych.


Zostáva zaželať, aby sa im naďalej spoločne dobre ťahalo životom. Skvelí ľudia, zaslúžia si byť šťastní. Tonko a Anka, držím vám palce!

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama
cale clinic
reklama