Trnavské rybníky
reklama

Pes Ebby vypátral zlodeja, ktorý okrádal softbalistky

ŠPORT - Softbal | 14.12.2012, 08.45, prispievatelia

Softbalový klub Panthers Trnava má za sebou hektickú sezónu. Jednotlivé družstvá v nej dosiahli viacero úspechov, pokračovala dostavba nového športového areálu, kde úradoval aj zlodej. Tomu však už klepli po prstoch...

Pes Ebby vypátral zlodeja, ktorý okrádal softbalistky

Linda Petríková si preberá cenu pre najlepšiu hráčku ženského tímu z rúk trénera Dušana Borbélyho. Vľavo prezident klubu Igor Baranovič. Foto: archív rb

Púpavy pri aleji
reklama

 

Na slávnostnom ukončení softbalovej sezóny 2012 sa zišli hráčky, hráči, tréneri, rodičia či priatelia Softbalového klubu Trnava Panthers.

 

Vyše 20-ročná história klubu si tak mohla pripísať ďalšiu skvelú sezónu, ktorá priniesla nielen tituly, ale i veľa pekných športových akcií. Diváci mohli vidieť dramatické zápasy aj atraktívnych súperov.


V trnavskom drese sa objavili nové talenty. Hráčky sa predstavili v reprezentácii, úspešne reprezentovali klub na pohári majstrov.

ŠUPA technika
reklama


V neposlednom rade treba spomenúť výstavbu nového ihriska, ktorá sa pomaličky chýli k záveru, hoci na ňom bude stále čo robiť.


Čo však veľmi otravuje život sú neustále návštevy zlodejov. Aj uplynulý víkend znova „navštívil“ ihrisko.

 

Aké však bolo prekvapenie pre funkcionárov klubu, ktorí sa stretli nasledujúci deň na ihrisku, aby poschovávali, čo bolo cennejšie do útrob bezpečia klubovne, keď Ebby (pes prezidenta) vyňuchala ruksak zlodejov. A čuduj sa svete aj s osobnými dokumentmi.


O ostatné sa už postarali príslušníci Polície, ktorí konštatovali, že dotyčného „už majú“, nakoľko ho prichytili priamo pri ďalšej krádeži...


Oficiálnu časť slávnostného večera viedol prezident klubu Igor Baranovič. Ten sa na úvod poďakoval všetkým členom za výbornú reprezentáciu klubu, mesta, regiónu či Slovenska.


Rovnako jeho slová vďaky smerovali na podporovateľov klubu, mestu Trnava, Trnavskému samosprávnemu kraju či reklamným partnerom, ale i rodičom, ktorých podpora je pri našom športe nevyhnutná.


Následne sa ujali slova jednotliví tréneri za každú vekovú kategóriu a slowpitchu. Počas týchto prezentácii ocenili najlepších členov jednotlivých tímov za sezónu 2012.


- ženský tím: Linda Petríková
- tím kadetiek: Nikola Kalická
- žiacky A tím: Katka Fajnová
- žiacky B-tím: – Terka Remenárová
- slowpitch: Martin Köppl ml.

 

Umiestnenie trnavských tímov v súťažiach:
- ženský tím
– Majster SR
- tím kadetiek – 2.miesto v lige junioriek
- žiacky A-tím: – Majster SR
- žiacky B-tím: – 4.miesto
- slowpitch: – Majster SR.

RICHARD BOHUNICKÝ, jak

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama