Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Autorka Tatiana Čuperková našla Pána Božského a vydala novú knihu

RELAX - Tí sú naši | 8.2.2013, 09.45, Ján Král

„Tempo si určovala sama. Odrazu ona bola šéfom situácie, jej potreby boli na prvom mieste. A Jonáš jej ich s radosťou plnil. Jeho ruky a ústa boli všade. Zuzana si vychutnávala každú sekundu milovania. A keď od rozkoše vykríkla, Jonáš jej povedal, že ju miluje.“

Autorka Tatiana Čuperková našla Pána Božského a vydala novú knihu

Tatiana Čuperková tvorí vo svojom domove v Majcichove. Foto: Lukáš Grinaj

reklama


Uvedený citát pochádza z novej knihy (Ne)zdravá láska autorky Tatiany Čuperkovej. Áno, dobre si pamätáte, je to naša bývalá športová redaktorka, ktorá po desiatich rokoch opustila rady žurnalistov a prepadla svetu beletrie.
 

Ide o jej druhý knižný počin a opäť má erotický podtón. Tak ako jej niekdajšia rubrika Šoková terapia v Trnavskom hlase. Jej najnovší kúsok vychádza ako darčeková príloha k aktuálnemu číslu časopisu Emma.


„Dej sa odohráva v Trnave, prevažne na Fakulte masmediálnej komunikácie UCM, kde som prežila päť študentských rokov. Čerpala som z vlastných spomienok a zážitkov so spolužiakmi a profesormi,“ vraví Tatiana, ktorá momentálne žije v Majcichove.

reklama


„Príbehy sa točia okolo života štyroch hlavných postáv, pričom dominantnou je Zuzana. Každá z nich rieši svoje vzťahy, ktoré nie sú vždy ideálne. Aj preto sa kniha volá (Ne)zdravá láska.“


Na 124 stranách nechýba ani pikantné čítanie. „Tento typ literatúry čítajú prevažne ženy. Verím, že mnohé potešia aj šteklivé posteľové scény. Napriek tomu, že veľa z nás vie, ako vyzerá vysokoškolský život, snažila som sa vyhnúť vulgarizmom a tvrdému sexu, ktorý ho sprevádza,“ uškrnula sa autorka, ktorá do publikácie vložila aj kus zo svojich zážitkov.


„Načrieť do desať rokov starých spomienok bolo celkom vtipné. A pomohli mi k tomu poznámky a ústrižky, ktoré som si celé roky uchovávala v nádeji, že ich raz použijem.“


Tatiana Čuperková debutovala knihou Nájdem si ťa v Ríme. Po (Ne)zdravej láske pripravuje už teraz ďalšie „čítaníčko“.

 

„Pôjde o etapu môjho života, ktorá sa neskončila najlepšie, ale mala by slúžiť ako ponaučenie, že máme byť zaľúbené ale nie slepé,“ dodáva autorka.

 

Čítajte aj: Tatiana Čuperková o knihe Nájdem si ťa v Ríme


Mimochodom, 25. mája bude mať svadbu. Svojho Pána Božského našla trnavská Carrie Bradshaw na svojich cestách po Európe v Provensálsku. A mimochodom, je to Slovák ako repa.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama