Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Rakúšania odhalili nedostatky amerických futbalistov Trnavy

ŠPORT - Americký futbal | 7.3.2013, 07.43, prispievatelia

V sobotu sa americkí futbalisti Bulldogs Trnava po prvý krát v tejto sezóne predstavili na domácom ihrisku v priateľskom prípravnom zápase proti atraktívnemu súperovi z Rakúska St. Pölten Invaders.

Rakúšania odhalili nedostatky amerických futbalistov Trnavy

Momentka zo stretnutia. Foto: archív mb

reklama


Súper pricestoval so značne omladeným kádrom a s posilou zo Spojených štátov amerických na poste quarterbacka.


V slnečnom a veternom počasí nás Invaders zo začiatku trochu zaskočili svojou rýchlosťou a dravosťou čo sa prejavilo dvomi rýchlymi touchdownami.
Trnava zabrala a do polčasu skorigovala.

 

Do šatní sa schádzalo z trnavského pohľadu za stavu 9:12. Predvedená hra zo strany Trnavy nebola najlepšia a tréner to aj hráčom dôrazne vysvetlil.

reklama


Po prestávke Bulldogs opäť dostali rýchly touchdown, ale hru podstatne zlepšili. V druhom dejstve predviedli kolektívnejší výkon, i keď v konečnom zúčtovaní prehrali 16:33.


Výkon po polčase bol ale určite lepší než v prvom dejstve. Prejavili sa nedostatky ako v obrane tak v útoku, a tak cieľ preveriť sa, bol do bodky splnený. Trénerská štvorica si mohla utvoriť reálny obrázok o zápasovej sile. Ďalšia príprava sa bude uberať smerom k odstráneniu nedostatkov.


Do ostrého štartu ligy zostáva ešte niečo viac ako mesiac . V nedeľu 7. apríla privítajú Trnavčania na domácom Bulldogsfielde Příbram Bobcats.


MAREK BRESTOVANSKÝ

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda
reklama