Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Trnavčanka Jana Benková vydáva novú knihu Čistá láska

RELAX - Tí sú naši | 12.3.2013, 18.54, prispievatelia

Nový dynamický a ešte viac sexi román k rannej káve od autorky osviežujúcich ženských bestsellerov Slečna nebezpečná a Máš, čo si chcel, miláčik! prichádza do predaja! Jana Benková vydáva novú knihu s názvom Čistá láska.

Trnavčanka Jana Benková vydáva novú knihu Čistá láska

Autorka Jana Benková vydáva už jedenásty knižný titul.

reklama


Dámy, chcete byť perfektnou partnerkou, milenkou, manželkou, a očakávate, že taký bude aj váš milovaný chlap? Nech zdvihnú ruku tie z vás, ktoré sú presvedčené, že toho svojho zmenia!

 

Myslíte, že kvôli vám prestane fajčiť, občas si uprace rozhádzané košele, všimne si vaše výročie a bude padať k nohám iba vám? Alebo že sukničkára zmeníte svojou láskou na vzorného a milujúceho partnera?

 

Román o cukrárke Líze je potom práve pre vás! Kniha čitateľkám ponúka aj špeciálny bonus - prílohu s receptami na maškrty, ktoré v príbehu pečie hlavná hrdinka.

reklama

 

„Kniha sa mi písala ľahko a veľmi príjemne, lebo je prevoňaná čokoládou a maškrtami, ktoré milujem. Napísala som ju teda veľmi rýchlo – za dva týždne,“ hovorí autorka.


Z obsahu: Líza, majiteľka malej cukrárne chce svoj podnik udržať nad vodou, a tak si musí nájsť aj druhé zamestnanie v meste.

 

Vykašle sa na city nápadníka Patrika a až po uši sa zamiluje do svojho sexi šéfa – biznismena Romana, hoci práve ona je tou, cez ktorú prechádzajú telefonáty jeho mileniek.

 

Líza si s ním vychutnáva najlepší sex v živote a nepochybuje, že ak dá Romanovi veľa skutočnej lásky, otvorí sa aj jeho srdce a urobí z nej tú najšťastnejšiu ženu pod slnkom.

 

Zaľúbená, s hlavou v ružových oblakoch však netuší, koľko šokujúcich udalostí jej osud, ale aj zbožňovaný Roman, pripravia...
 

 

 

Kto je Jana Benková

Jana Benková, novinárka a mediálna poradkyňa, napísala 11 knižných titulov: Rozhovory na telo I. (s umelcami a športovcami), Rozhovory na telo II. (s politikmi), Má láska krídla?, Ľúbim ťa, Slovenské hviezdy v NHL, Alena Heribanová: Vždy s úsmevom, Lekcia od princeznej, Pralinky s chilli, Slečna nebezpečná, Máš, čo si chcel, miláčik, Čistá láska.

 

Každý z jej románov pre ženy sa krátko po vydaní stal bestsellerom. Autorkin štýl písania je jedinečný - inovatívny, moderný, svieži, založený na dialógoch, okorenený hravou ženskou rafinovanosťou, humorom a veľmi jemnou sexi príchuťou.

 

Tento rok prinesie Jana Benková na slovenský trh postupne 3 nové tituly a začína vydávať knihy aj v zahraničí: v Českej republike vychádza v apríli román „Máš, čo si chcel, miláčik“ v českej verzii. O knihy Jany Benkovej je záujem aj v ďalších európskych krajinách, ich vydávanie je v štádiu rokovaní.


Na území Slovenska je exkluzívnou autorkou vydavateľstva Motýľ, v Českej republike zase nakladateľstva Brána. V roku 2012 sa stala najpredávanejšou autorkou vydavateľstva Motýľ.

 

S. Amerová

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda plug in hybrid
reklama